Kurierzy <br> Tatrzańscy <br> - farbą i kredką, <br> konkurs <br> plastyczny

Kurierzy Tatrzańscy - farbą i kredką, konkurs plastyczny

11 października 2018 roku, w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Zakopanem otwarta została wystawa, na której zaprezentowano prace laureatów konkursu plastycznego pt. „Kurierzy Tatrzańscy – farbą i kredką”. Na konkurs wpłynęło 161 prac z 9 szkół. Jury w składzie: Pani Bożena Solańska, Pani Ewa Fortuna oraz Pan Czesław Jałowiecki przyznało nagrody i wyróżnia dla 55 uczestników. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom za nadesłane prace, zaangażowanie i pomysły. Jury konkursu plastycznego jednogłośnie podkreśla, że prace, które wpłynęły na konkurs reprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny. Wystawę można oglądać do końca października br.
Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem, którzy zdobyli nagrody i wyróżnienia.

Nagrody:

I miejsce - Alicja Talaga, kl. 1B LP