X Festiwal <br> Filmowy <br> Niepokorni <br> Niezłomni <br> Wyklęci <br> Gdynia 2018

X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci Gdynia 2018

Na przełomie września i października 2018 w Gdyni odbył się X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Na zaproszenie Organizatorów w wydarzeniu brała udział młodzież z naszej szkoły, rysując i malując portrety bohaterów i zaistniałe sytuacje. Młode artystki, uczennice III klasy Liceum z pracowni rysunku i malarstwa Doroty Bąk przez trzy dni wspaniale prezentowały na żywo swój talent.

Katarzyna Chramiec, Inez Gruszka, Dorota Burtan, Wiktoria Krzemień, Areta Bafia, Anna Mateja, Patrycja Słowakiewicz i Aleksandra Stasik pracowały przy merytorycznej pomocy nauczyciela rzeźby, ZSP im. A. Kenara artysty plastyka dr Piotr Biesa. Sprzyjająca pogoda, wspaniała atmosfera i niezwykle interesujące spotkania, koncerty i cały pakiet pięknych, patriotycznych wydarzeń, to wszystko sprawiało iż praca przynosiła radość. Artysta Plastyk Marek Zalewski dostarczył nam materiały: papier, ołówki i sztalugi, za co, jak również za możliwośc pobytu w tak pięknym miejscu serdecznie dziękujemy.

Galeria