Zespół Szkół <br> Plastycznych <br> im. A. Kenara <br> w Kwartalniku <br>CEA !

Zespół Szkół Plastycznych im. A. Kenara w Kwartalniku CEA !

Z satysfakcją informujemy, iż w nowym numerze Kwartalnika Centrum Edukacji Artystycznej „SZKOŁA ARTYSTYCZNA” znalazły się materiały dotyczące działalności naszej Szkoły, w tym fotografie prac absolwentów, uczniów oraz prace archiwalne. Na szczególną uwagę zasługuje publikacja pt „Szkolne archiwum jako dziedzictwo i tożsamość miejsca”, którego autorem jest pan dr Ryszard Gapski, nauczyciel historii sztuki w ZSP im. A. Kenara w Zakopanem.

W zeszycie 2/12 Kwartalnika CEA „Szkoła Artystyczna” zostały zaprezentowane m.in. prace: Jakuba Markiela, Karoliny Woźniak, Jana Berbeki, Agaty Jachymiak, Soni Nowok, Anny Mrożek, Bernadetty Kois, Anny Rusnak, Aleksandry Młynarczyk, Aleksandry Bachledy-Szeligi, Anety Kukuczki, Natalii Cikowskiej oraz prace archiwalne. 

Publikacja dotycząca naszej szkoły znajduje się na stronach 254-266 czasopisma.

Autorami fotografii są: Magdalena Ciszewska-Rząsa, Sławomir Jankowski, Kacper Lendecki i Janusz Tomczak

Życzymy miłej lektury!

Galeria