Szeroko <br> otwarte serce <br> dla potrzebujących

Szeroko otwarte serce dla potrzebujących

Wrażliwość młodych ludzi z Zespołu Szkół Plastycznych im. A. Kenara nie ma granic. Szeroko otwarte serce dla potrzebujących otacza swą miłością nie tylko tych, co są daleko np. w Kamerunie,  ale jest szczególnie wyczulone na potrzeby  własnej społeczności. 2O listopada od samego rana można było zauważyć ożywiony ruch w okolicach szkolnej kawiarenki oraz w pokoju Pani  Dyrektor. Zapach babeczek, smakowitych ciast, deserów, kawy czy herbaty. A po co? Dla kogo? Dla naszej chorej uczennicy, która wymaga skomplikowanego leczenia. Było radośnie i jakoś podniośle.


Dziękujemy wszystkim Darczyńcom oraz osobom, które pomogły w zorganizowaniu akcji charytatywnej, szczególnie Szkolnemu Kołu "Caritas" oraz Siostrze Grażynie Powierży.


Fotorelacja: Janusz Tomczak

Galeria