Nasi Uczniowie <br> Laureatami <br> VI Ogólnopolskiego <br> Biennale Autoportretu <br> Radom 2017!

Nasi Uczniowie Laureatami VI Ogólnopolskiego Biennale Autoportretu Radom 2017!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły: Paweł Stefaniak z kl. 3 LP i Franciszek Szczepaniec z kl. 4 LP zostali Laureatami VI Ogólnopolskiego Biennale Autoportretu Uczniów Szkół Plastycznych Radom 2017, zdobywając wyróżnienia!

Opiekunem artystycznym Pawła Stefaniaka jest pani Małgorzata Rosińska, natomiast Franciszka Szczepańca pani - Dorota Bąk

Na uwagę zasługuje fakt, iż do szóstej edycji Biennale zgłoszono 707 prac 622 autorów z 34 szkół plastycznych. Jury konkursu poinformowało, iż do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano 88 prac, w tym 6 prac naszych uczniów: Paweł Stefaniak z kl. 3 LP - nauczyciel prowadzący Małgorzata Rosińska, Franciszek Szczepaniec z kl. 4 LP - nauczyciel prowadzący Dorota Bąk, Paweł Młynarczyk z kl. 3 LP -nauczyciel prowadzący Małgorzata Rosińska , Wiktoria Krzemień z kl. 2 LP - nauczyciel prowadzący Dorota Bąk, Klaudia Czerkas z kl. 2 LP  - nauczyciel prowadzący Dorota Bąk i Julia Grabowska z kl. 5 OSSP - nauczyciel prowadzący Ireneusz Bęc.

Protokół VI Ogólnopolskiego Biennale Autoportretu Uczniów Szkół Plastycznych Radom 2017

Laureatom gratulujemy!

Poniżej prezentujemy prace wyróżnione oraz reprezentujące Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w VI Ogólnopolskim Biennale Autoportretu Uczniów Szkół Plastycznych Radom 2017

Fot.: Janusz TomczakGaleria