Stypendia <br> za <br> bardzo dobre <br> wyniki <br> w nauce!

Stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce!

Z satysfakcją informujemy, iż dziesięciu uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia za wyniki w nauce osiągnięte w ubiegłym roku szkolnym. W gronie wyróżnionych osób znaleźli się:

Dawid Dudzik z kl. 3 OSSP – średnia ocen: 5.29, Dominik Kordaczka z kl. 3 OSSP – średnia ocen: 5.24, Katarzyna Chramiec z kl. 2 LP - srednia ocen: 5.21, Natalia Miśkowiec z kl. 3 LP – średnia ocen: 5.17, Kamila Bukańska z kl. 2 LP – średnia ocen: 5.11, Anna Kiełbus z kl. 2 Lp – średnia ocen: 5.11, Karolina Zawodniak z kl. 5 OSSP – średnia ocen: 5.11, Paulina Kurańda z kl. 3 LP – średnia ocen: 5.08, Paweł Chilecki z kl. 3 LP – średnia ocen: 5.08, Paweł Stefaniak z kl. 3 LP – średnia ocen: 5.08.

Wszystkim Stypendystom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!


Fot.: Janusz Tomczak

Galeria