Moja <br> twoja wolność,<br> ogólnopolski <br> konkurs <br> graficzny. <br> Wyróżnienie <br> dla Laury <br> Gizickiej!

Moja twoja wolność, ogólnopolski konkurs graficzny. Wyróżnienie dla Laury Gizickiej!

Z satysfakcją informujemy, iż Laura Gizicka, uczennica kl. 5 OSSP w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem zdobyła wyróżnienie w konkursie graficznym pt. „MOJA, TWOJA WOLNOŚĆ”. Ogólnopolski konkurs organizowany przez CentrumKultury Agora we Wrocławiu skierowany był do uczniów starszych klas licealnych, studentów, artystów profesjonalnych oraz amatorów. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej 11 listopada 2017 r. w Centrum Kultury Agora we Wrocławiu.

Nauczycielem projektowania graficznego Laureatki jest pani Agnieszka Rokicka

Autorce wyróżnionej pracy gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Więcej informacji: Centrum Kultury Agora

Galeria