Stypendia <br> Artystyczne

Stypendia Artystyczne

5 października br. w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem uroczyście wręczono Stypendia Artystyczne dla uczniów naszej szkoły. Stypendia ufundował już po raz czwarty obywatel Stanów Zjednoczonych pan William Dodds.
Ww. stypendia artystyczne przyznawane są dla uczniów PLSP im. A. Kenara w Zakopanem, którzy w ubiegłym roku szkolnym z powodzeniem brali udział w konkursach, plenerach i przeglądach plastycznych oraz pracując nad rozwojem własnych uzdolnień artystycznych zrobili znaczący postęp.
Komisja składająca się z dyrekcji szkoły, pedagogów artystów oraz oraz osoby reprezentującej fundatora pana Adama Kitkowskiego postanowiła przyznać stypendia artystyczne uczniom kl. 4C PLSP. Tegorocznymi Laureatami ww. stypendium zostali: Pola Dziadkowiec, Zuzanna Gaździak i Dawid Kwak.

Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Galeria