Internat

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Opiekunowie,

poniżej prezentujemy listę osób przyjętych do Internatu w roku szkolnym 2022/2023. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w internacie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem Szkoła dodatkowo korzysta z internatu Zespołu Szkół Hotelarsko -Turystycznych w Zakopanem.

Lista osób przyjętych do internatu przy Zespole Szkół Hotelarsko - Turystycznych w Zakopanem,

ul. Partyzantów 1/5, 34-500 Zakopane

29. Tokarczyk Emilia, kl. 3B PLSP

30. Tokarczyk Łucja, kl. 3B PLSP

31. Zborek Julia, kl. 3A PLSP

Lista osób przyjętych do internatu przy Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem, ul. Kościeliska 35, 34-500 Zakopane

1. Aggio Anna, kl. 3A PLSP

27. Wysoczyńska Paulina, kl. 4C LP

28. Zając Eliot, kl. 2B PLSP

29. Ziemiańczyk Nicola, kl. 4B PLSP

Informacje dla rodziców dzieci przyjętych do internatu przy Zespole Szkół Plastycznych

im. Antoniego Kenara, ul. Kościeliska 35, 34-500 Zakopane

• Przyjazd do internatu możliwy jest 31 sierpnia (środa) 2022 r. od godz. 17.00

• Oplata za internat wynosi 80,00 zł. (osiemdziesiąt złotych miesięcznie, płatność obowiązuje do dnia 10 każdego miesiąca).

• Internat wyposażony jest we wszystkie niezbędne urządzenia sprzyjające nauce i bezpieczeństwu wychowanków.

• W Internacie zapewnia się możliwość korzystanie z obiadów – catering.

• Wychowanek winien posiadać własną poszwę, poszewkę, prześcieradło, ręcznik oraz przybory do higieny osobistej.

• Bardzo ważne jest przekazanie informacji kierownikowi lub wychowawcom internatu o stanie zdrowia dziecka i ewentualnych wskazaniach oraz przyjmowanych stale bądź doraźnie lekarstwach.

• Internat czynny jest od niedzieli, od godziny 17.00 do piątku, do godz.17.00, wszystkie weekendy młodzież spędza w domu z rodziną, opiekunami.

• Z uwagi na bezpieczeństwo Państwa dzieci, prosimy każdorazowo telefonicznie sprawdzać, czy dziecko dojechało do internatu. W przypadku konieczności opuszczenia przez dziecko internatu w ciągu tygodnia (rodzic, opiekun prawny) zgłasza wyjazd kierownikowi, wychowawcom internatu.

• Każde przebywanie poza internatem po godz. 22:00 wymaga pisemnej zgody rodziców.

• Szczegółowe informacje zawarte są w obowiązującym regulaminie internatu, z którym każdy wychowanek jest zapoznany. Kwestie indywidualne dotyczące wychowanków udzielamy podczas zebrań szkolnych jak również, w każdej chwili kiedy zachodzi taka konieczność.

Kierownik internatu Tomasz Zieliński, nr tel.; 601 548 756

Informacje dla rodziców dzieci przyjętych do internatu przy Zespole Szkół Hotelarsko - Turystycznych

w Zakopanem, przy ul. Partyzantów 5/1

Warunki przyjęcia do internatu:

• Opłata za Internat wynosi 50,00 zł miesięcznie. Wnoszenie ww. opłaty obowiązuje przez cały czas zajmowania miejsca w internacie (także w czasie szkolnych wycieczek i plenerów artystycznych). Opłata ta nie podlega zwrotowi.

• Internat zapewnia całodzienne odpłatne wyżywienie od poniedziałku do piątku.

• Wpłaty na mieszkanie w internacie przyjmowane są w formie przelewu pieniężnego dokonanego w oddziałach bankowych na konto ZSH-T:

PBS Zakopane 59 8821 0009 0000 0003 0065 0002. Wpłaty należy dokonywać z góry w nieprzekraczalnym terminie do 10 dnia każdego miesiąca. Wpłaty należności za wrzesień 2022 r. należy dokonać do 7 września br. Dyrekcja ZSH-T zobowiązuje rodziców do regularnego i terminowego uiszczania opłat.

• Dowody wpłaty muszą zawierać następujące informacje:

- imię i nazwisko ucznia

- opłata za internat w miesiącu ……………………..

- adres szkoły: Zespół Szkół Hotelarsko – Turystycznych, ul. Partyzantów 1/5, 34-500 Zakopane.

• Rodzice ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkie ewentualne szkody spowodowane przez córkę / syna mieszkającą/ego w internacie.

• Pokoje zajmowane przez uczniów w Internacie są w większości czteroosobowe. Mieszkaniec (mieszkanka) Internatu otrzymuje: kołdrę, poduszkę, koce. Internat nie zapewnia bielizny pościelowej.

• Niezbędne jest również wyposażenie ucznia w osobiste naczynia: sztućce, kubek, talerzyk śniadaniowy.

• Wychowankowie internatu w celach meldunkowych muszą posiadać tymczasowy dowód osobisty.

• Przyjęcie do Internatu będzie się odbywać w dniu 31 sierpnia (środa) 2022 r. od godziny 12.00.

Internat, tel.: 514794316