OGŁOSZENIE!

OGŁOSZENIE!


Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: NAUCZYCIELA specjalności art.: FORMY UŻYTKOWE – WZORNICTWO, specjalizacji art.: PROJEKTOWANIE UBIORU

Data ogłoszenia: 4.07.2022

Szczegóły

Rekrutacja zakończona


Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: NAUCZYCIELA specjalności art.: FORMY UŻYTKOWE – WZORNICTWO, specjalizacji art.: TKANINA ARTYSTYCZNA

Data ogłoszenia: 4.07.2022

Szczegóły

Rekrutacja zakończona


Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: NAUCZYCIELA ZAWODU specjalności art.: FORMY UŻYTKOWE – WZORNICTWO, specjalizacji art.: PROJEKTOWANIE UBIORU

Data ogłoszenia: 4.07.2022

Szczegóły

Rekrutacja zakończona


Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: NAUCZYCIELA ZAWODU specjalności art.: FORMY UŻYTKOWE – WZORNICTWO, specjalizacji art.: TKANINA ARTYSTYCZNA

Data ogłoszenia: 4.07.2022

Szczegóły

Rekrutacja zakończona


Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: NAUCZYCIELA specjalności art.: FORMY UŻYTKOWE – WZORNICTWO, specjalizacji art.: MEBLARSTWO ARTYSTYCZNE

Data ogłoszenia: 4.07.2022

Szczegóły

Rekrutacja zakończona


Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:  NAUCZYCIELA specjalności art.: TECHNIKI GRAFICZNE, specjalizacji art.: PROJEKTOWANIE GRAFICZNE, roczne zastępstwo nauczyciela korzystającego z urlopu

Data ogłoszenia: 4.07.2022

Szczegóły

Rekrutacja zakończona


Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:  NAUCZYCIELA PROJEKTOWANIA MULTIMEDIALNEGO, roczne zastępstwo nauczyciela korzystającego z urlopu

Data ogłoszenia: 4.07.2022

Szczegóły

Rekrutacja zakończona


Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:  NAUCZYCIELA ZAWODU specjalności art.: FORMY UŻYTKOWE – WZORNICTWO, specjalizacji art.: MEBLARSTWA ARTYSTYCZNEGO i SNYCERSTWA

Data ogłoszenia: 4.07.2022

Szczegóły

Rekrutacja zakończona


Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:  NAUCZYCIELA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO,

roczne zastępstwo nauczyciela korzystającego z urlopu dla poratowania zdrowia

Data ogłoszenia: 4.07.2022

Szczegóły

Rekrutacja zakończona

Do pobrania