Makroregionalny <br> Konkurs <br> w Krakowie!

Makroregionalny Konkurs w Krakowie!

Z satysfakcją informujemy, że w Makroregionalnym Konkursie Rysunku, Malarstwa i Rzeźby organizowanym przez Centrum Edukacji Artystycznej w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych w Krakowie kwalifikację do trzeciego etapu konkursu uzyskał Dawid Kwak z klasy 3C LP.

Do finału konkursu, który odbędzie się w czerwcu br. w Dłużewie zostało zakwalifikowanych 30 uczniów z całej Polski.

Należy dodać, że w kwalifikacji punktowej, w skali ogólnopolskiej, spośród ponad 140 uczniów szkół plastycznych uczestniczących w przeglądach makroregionalnych (Kraków, Katowice, Szczecin, Olsztyn), Dawid zdobył 27,33 pkt (na 30 możliwych), co dało mu w kraju 13 miejsce.

W drugim etapie konkursu, w Krakowie ZSP im. A. Kenara w Zakopanem godnie reprezentowały również; Pola Dziadkowiec, Zuzanna Gaździak, Julia Pieronek i Emilia Wojtyczko, wszystkie uczennice z kl. 3C LP.

Gratulujemy uczestnikom konkursu oraz nauczycielom przygotowującym uczniów: pani Katarzynie Piątek (rysunek, malarstwo) i panu Andrzejowi Mrowcy (rzeźba).


Galeria