Uwaga!!!

Uwaga!!!

ARTYSTYCZNY KURS PRZYGOTOWAWCZY DLA KANDYDATÓW DO PAŃSTWOWEGO LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. ANTONIEGO KENARA W ZAKOPANEM


Szczegóły dotyczące rekrutacji

11 maja (środa) 2022 roku w ZSP im. Antoniego Kenara przy ul. Sienkiewicza 27 w Zakopanem odbędzie się czwarte spotkanie Artystycznego Kursu Przygotowawczego dla kandydatów do naszej szkoły.

Kurs Przygotowawczy (zajęcia z RYSUNKU) dla kandydatów w tym dniu rozpocznie się o godzinie 16.15 i potrwa do godziny 19.00.

Kandydatów prosimy o przyniesienie własnych materiałów i narzędzi, takich jak: blok A3, przybory rysunkowe (ołówki różnej twardości), gumka do mazania.

Do dnia 10 maja do godziny 11.30 prosimy o potwierdzenie udziału w najbliższych zajęciach poprzez wysłanie maila na adres:

konsultacje.rekrutacja22@plsp-zakopane.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, a lista uczestników tworzona będzie zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Na zajęcia przygotowawcze można przynosić własne prace rysunkowo-malarskie. Nauczyciele prowadzący Kurs będą udzielać indywidualnych korekt osobom zainteresowanym.


Kolejne zajęcia Kursu Przygotowawczego zostały zaplanowane na 18 maja (środa) 2022 roku na godzinę 16.15 i będą trwać do godziny 19.00. W tym dniu zajęcia prowadzone będą z MALARSTWA. Aby wziąć w nich udział, należy przynieść własne materiały i narzędzia, takie jak blok A3, przybory malarskie (pędzle, farby plakatowe lub temperowe).

Do dnia 17 maja do godziny 11.30 prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach z MALARSTWA poprzez wysłanie maila na adres:

konsultacje.rekrutacja22@plsp-zakopane.pl

 


Informujemy również, że ostatni szósty kurs przygotowawczy z RZEŹBY odbędzie się 25 maja 2022 roku o godzinie 16.15 i będzie trwać do godziny 19.00

Do dnia 24 maja do godziny 11.30 prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach z RZEŹBY poprzez wysłanie maila na adres:

konsultacje.rekrutacja22@plsp-zakopane.pl


Szczegóły dotyczące rekrutacji