Sukces wokalny <br> Wiktorii Bylinka!

Sukces wokalny Wiktorii Bylinka!


Dnia 21 listopada 2021 r. w Art Cafe STRYH w Zakopanem odbył się recital naszej uczennicy z klasy maturalnej Wiktorii Bylinka. Portret wokalny okazał się dojrzały, twórczy, pełen różnych odcieni i balansów. Nasza Uczennica od lat rozwija umiejętności wokalne w Zakopiańskiej Akademii Śpiewu Pauliny Martini, brała udział w warsztatach Prof. Anny Domżalskiej, uczyła się interpretacji na zajęciach Pani Edyty Geppert, i rozwijała jazzowo na warsztatach Stana Breckenridg’a. Wystąpiła w spektaklu pt; Sen Narciarza, brała udział w konkursach wokalnych.


Chwalimy się sukcesami i talentami naszych uczniów, wspieramy i kibicujemy. Towarzyszymy im w ich stawaniu się Artystami, a oni udowadniają, że warto w nich wierzyć oraz inwestować serce i czas.


Wiktorii gratulujemy i życzymy wielu artystycznych sukcesów!


Fotorelacja: Janusz Tomczak

Galeria