Stypendia <br> Artystyczne 2021!

Stypendia Artystyczne 2021!


4 listopada br. w ZSP im. A. Kenara w Zakopanem uroczyście wręczono Stypendia Artystyczne dla uczniów naszej szkoły. Stypendia ufundował już po raz trzeci obywatel Stanów Zjednoczonych pan William Dodds.

Ww. stypendia artystyczne przyznawane są dla uczniów ZSP im. A. Kenara w Zakopanem, którzy w ubiegłym roku szkolnym z powodzeniem brali udział w konkursach, plenerach i przeglądach plastycznych oraz pracując nad rozwojem własnych uzdolnień artystycznych zrobili znaczący postęp.

Komisja składająca się z dyrekcji szkoły, pedagogów artystów oraz oraz osoby reprezentującej fundatora pana Adama Kitkowskiego postanowiła przyznać stypendia artystyczne następującym uczennicom; Wiktorii Basisty z kl. 4B LP, Emilii Wojtyczko z kl. 3C LP i Martynie Staszel z kl. 3A PLSP.Laureatkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Galeria