Wakacyjny <br> Pejzaż 2021!

Wakacyjny Pejzaż 2021!

6 października 2021 r. w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem odbyło się podsumowanie szkolnego wakacyjnego konkursu plastycznego "Wakacyjny Pejzaż 2021". Konkurs skierowany był do uczniów wszystkich klas. Łącznie na konkurs wpłynęło 40 prac.

Jury składające się z pedagogów artystów ZSP im. A. Kenara w Zakopanem, w składzie: mgr Dorota Bąk, mgr Małgorzata Rosińska i mgr Katarzyna Piątek postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:


Klasa 1 PLSP

Nagroda, kategoria rysunek: Anna Olejarz, kl. 1 A PLSP

Wyróżnienie, kategoria malarstwo: Maja Sochacka, kl. 1A PLSPKlasa 2 PLSP

Nagroda, kategoria malarstwo: Joanna Stożek, kl. 2B PLSP

Wyróżnienia, kategoria malarstwo: Sebastian Niżnik, kl. 2A PLSP

Dominika Trzebunia, kl. 2A PLSP

Magdalena Stawczyk, kl. 2A PLSPKlasa  3 LP i PLSP

Nagrody, kategoria malarstwo: Martyna Staszel, kl. 3A PLSP

Julia Pieronek, kl. 3C LP

Nina Sołtys, kl. 3C LP


Wyróżnienia, kategoria malarstwo: Paulina Wysoczyńska, kl. 3C LP

Weronika Ciastoń, kl. 3A PLSP

Ewelina Cebulska, kl. 3C LP

Katarzyna Kurzydło, kl. 3C LP

Emilia Wojtyczko, kl. 3C LP

Marzena Stopka, kl. 3A PLSPKlasa 4 LP

Nagrody, kategoria malarstwo: Aleksandra Kozak, kl. 4 4A LP

Alicja Talaga, kl. 4B LP


Wyróżnienie, kategoria malarstwo: Amelia Zgama, kl. 4B LPWszystkim Laureatom gratulujemy!

Nagrody książkowe w szkolnym konkursie plastycznym „Wakacyjny Pejzaż 2021” ufundowało Starostwo Powiatowe w Zakopanem oraz przekazało Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem.Szczególne podziękowania dla pani Doroty Bąk za przygotowanie konkursu i wystawy pokonkursowej.Galeria