REKRUTACJA!

REKRUTACJA!


LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY PIERWSZEJ

PAŃSTWOWEGO LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH

IM. ANTONIEGO KENARA W ZAKOPANEM

NA ROK SZKOLNY 2021/2022



LP.


Nazwisko i imię kandydata


BACHLEDA-DORCARZ ELŻBIETA ANNA


BARGIEŁ LEON MIKOŁAJ


BIEROŃSKA EWELINA KAROLINA


BITTNER ANNA JAGODA


BOCHENEK IZABELA BARBARA


BRYNKUS KAROLINA KATARZYNA


CZARNOTA AMELIA ANNA


DŁUGOPOLSKI MIKOŁAJ


DRABIK ZOFIA AGNIESZKA


GRAD PATRYCJA


HABERNY ALEKSANDRA KINGA


HARASIMOWICZ DALILA WANDA


HLAWACZ KATARZYNA ANNA


JONIAK DOMINIKA KATARZYNA


KACICZAK JULIANNA


KALECIAK ANGELIKA WIKTORIA


KLAPISZ GABRIEL


KOLANIAK KAMILA GABRIELA


KOLBUSZ EMILIA


KRUPA ALICJA ANNA


KRZYK KONSTANTY WITOLD


KUKAWSKA JULIA ANNA


KURCZ JULIA ANIELA


LESISZ ALEKSANDER


LIGAS ALEKSANDRA MARIA


ŁUKASZCZYK ANNA


ŁUKASZCZYK KINGA MAŁGORZATA


ŁUKASZCZYK MARYLA MAGDALENA


MAJKRZAK PIOTR ANDRZEJ


MROWCA-KUSCORZ WERONIKA


MURZYN MAJA


NAWARA MARCELINA MARTYNA


NIŹNIK SZYMON


NOWACZYK MIKOŁAJ


OLEJARZ ANNA MARIA


PARYŁA PATRYCJA MARIA


PAWLIKOWSKA KAMILA ANNA


RANOSZ JULIA ANNA


REMIASZ ANNA KATARZYNA


RUMIAN ZUZANNA MARIA


SĄDELSKA ALEKSANDRA EDYTA


SIAŚKIEWICZ MAGDALENA JÓZEFA


SKOWROŃSKA KLAUDIA SANDRA


SŁODYCZKA SZCZEPAN JAN


SMAJDOR DOMINIKA RÓŻA


SOCHACKA MAJA AMELIA


SOROCZYŃSKA PATRYCJA KAROLINA


SZAFLARSKA SYLWIA


SZENDERA KLAUDIA MONIKA


TOPÓR NATALIA WIKTORIA


TREBUNIA JAKUB FRANCISZEK


TRZOP ALEKSANDRA


TYLKA POLA


WAKSMUNDZKA GABRIELA HELENA


WIERCIOCH FRANCISZEK


ZAJĄC ELIOT


ZYCH SEBASTIAN


Zakopane, dnia 22 czerwca 2021 roku


                                                                                                  Marek Król-Józaga

                                                                             Dyrektor ZSP im. A. Kenara w Zakopanem


Uwaga!!!

Warunkiem zakwalifikowania kandydata do szkoły było uzyskanie minimum 23 pkt. w wyniku przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Maksymalnie z części praktycznej egzaminu wstępnego można było uzyskać 40 pkt.


Kandydat zakwalifikowany do 5-letniego Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem zobowiązany jest do złożenia kompletu dokumentów do dnia 15 lipca 2021r., w tym:

  • świadectwo ukończenia szkoły (oryginał) oraz zaświadczenie OKE o szczegółowych wynikach egzaminu po ósmej kl. szkoły podstawowej

  • karta zdrowia ucznia

  • Opinia lub orzeczenie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej (jeżeli dziecko było badane).

Niezłożenie w odpowiednim terminie któregokolwiek z wymaganych dokumentów spowoduje nie uwzględnienie kandydata w dalszym postępowaniu rekrutacyjnym - brak na liście kandydatów przyjętych do PLSP im. A. Kenara w roku szkolnym 2021/2022


Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych do 5-letniego Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem:

16 lipca 2021 r., godz. 12.00


Spotkanie Dyrekcji ZSP im. A. Kenara w Zakopanem z rodzicami uczniów zakwalifikowanych!

24 czerwca (czwartek) 2021 r., o godzinie 16.00 w tymczasowej siedzibie szkoły przy ul. Sienkiewicza 27 w Zakopanem odbędzie się spotkanie z rodzicami/opiekunami prawnymi uczniów zakwalifikowanych. Prosimy aby na spotkaniu pojawił się kandydat z jednym z rodziców/opiekunów. Podczas spotkania Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemicznego oraz zasłanianie nosa i ust.


PRZYDZIAŁ  DO  POSZCZEGÓLNYCH  KLAS

KLASA 1A PLSP

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

1. BARGIEŁ LEON MIKOŁAJ

2. BIEROŃSKA EWELINA KAROLINA

3. BOCHENEK IZABELA BARBARA

4. DŁUGOPOLSKI MIKOŁAJ

5. DRABIK ZOFIA AGNIESZKA

6. HARASIMOWICZ DALILA WANDA

7. JONIAK DOMINIKA KATARZYNA

8. KOLANIAK KAMILA GABRIELA

9. KRUPA ALICJA ANNA

10. KUKAWSKA JULIA ANNA

11. KURCZ JULIA ANIELA

12. LESISZ ALEKSANDER

13. ŁUKASZCZYK ANNA

14. ŁUKASZCZYK KINGA MAŁGORZATA

15. OLEJARZ ANNA MARIA

16. PARYŁA PATRYCJA MARIA

17. PAWLIKOWSKA KAMILA ANNA

18. RANOSZ JULIA ANNA

19. REMIASZ ANNA KATARZYNA

20. SIAŚKIEWICZ MAGDALENA JÓZEFA

21. SKOWROŃSKA KLAUDIA SANDRA

22. SOCHACKA MAJA AMELIA

23. SOROCZYŃSKA PATRYCJA KAROLINA

24. SZENDERA KLAUDIA MONIKA

25. TREBUNIA JAKUB FRANCISZEK

26. TRZOP ALEKSANDRA

27. TYLKA POLA

28. WIERCIOCH FRANCISZEK


KLASA 1B PLSP

SNYCERSTWO

1. BITTNER ANNA JAGODA

2. BRYNKUS KAROLINA KATARZYNA

3. CZARNOTA AMELIA ANNA

4. GRAD PATRYCJA

5. HLAWACZ KATARZYNA ANNA

6. KOLBUSZ EMILIA

7. ŁUKASZCZYK MARYLA MAGDALENA

8. RUMIAN ZUZANNA MARIA

9. SĄDELSKA ALEKSANDRA EDYTA

10. SZAFLARSKA SYLWIA

11. WAKSMUNDZKA GABRIELA HELENA

12. ZYCH SEBASTIAN


MEBLARSTWO ARTYSTYCZNE


13. KALECIAK ANGELIKA WIKTORIA

14. MAJKRZAK PIOTR ANDRZEJ

15. NAWARA MARCELINA MARTYNA

16. NIŻNIK SZYMON

17. NOWACZYK MIKOŁAJ

18. SŁODYCZKA SZCZEPAN JAN

19. TOPÓR NATALIA WIKTORIA


LUTNICTWO ARTYSTYCZNE

20. KRZYK KONSTANTY

21. ZAJĄC ELIOT


PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

22. BACHLEDA-DORCARZ ELŻBIETA ANNA

23. HABERNY ALEKSANDRA KINGA

24. KACICZAK JULIANNA

25. KLAPISZ GABRIEL

26. LIGAS ALEKSANDRA MARIA

27. MROWCA-KUSCORZ WERONIKA

28. MURZYN MAJA

29. SMAJDOR DOMINIKA RÓZA