Szkolny <br> konkurs <br> plastyczny <br> Kartka <br> Świąteczna <br> 2020 <br> rozstrzygnięty!

Szkolny konkurs plastyczny Kartka Świąteczna 2020 rozstrzygnięty!

24 grudnia 2020 r. w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego "Kartka Świąteczna 2020". Konkurs  skierowany był do uczniów wszystkich klas. Łącznie na konkurs wpłynęło 25 prac. Na poszczególne prace głosowało online całe Grono Pedagogiczne. W wyniku przeprowadzonego głosowania przyznane zostały trzy równorzędne nagrody i trzy wyróżnienia.

Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców przy ZSP im. A. Kenara w Zakopanem.

Szczególne podziękowania dla naszych nauczycieli grafików: Magdaleny Wanat, Agnieszki Rokickiej i Marcina Tasa za przygotowanie konkursu.

Nagrody;

Nagroda: Tadeusz Kmiecik, kl. 2C LP