Szkolny <br> konkurs plastyczny <br> Mój Św. Mikołaj <br> rozstrzygnięty!

Szkolny konkurs plastyczny Mój Św. Mikołaj rozstrzygnięty!

9 listopada 2020 r. w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego "Mój Św. Mikołaj". Konkurs  skierowany był do uczniów wszystkich klas. Łącznie na konkurs wpłynęło 20 prac. Na poszczególne prace głosowało online całe Grono Pedagogiczne. W wyniku przeprowadzonego głosowania przyznane zostały cztery nagrody: I Nagrodę, II Nagrodę oraz dwie równorzędne III Nagrody. Jury nie przyznało wyróżnień.


Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców przy ZSP im. A. Kenara w Zakopanem.


Szczególne podziękowania dla naszych nauczycieli grafików: Magdaleny Wanat, Agnieszki Rokickiej i Marcina Tasa za przygotowanie konkursu.Nagrody zdobyli;I Nagroda: Tadeusz Kmiecik, kl. 2C LP

II Nagroda: Paulina Wysoczyńska, kl. 2C LP

III Nagroda: Ewelina Cebulska, kl. 2C LP

III Nagroda: Wiktoria Serafin, kl. 2B PLSPLaureatom Gratulujemy!!!


Galeria