Kartka <br> Świąteczna <br> 2020!

Kartka Świąteczna 2020!

Konkurs na kartkę świąteczną

Grudzień wpisuje się w kalendarz niewątpliwie jako czas wyjątkowy, pełen radości, uśmiechów, bliskości ważnych osób. To również skrupulatne podsumowanie wielu miesięcy nauki i wyczekiwanie Nowego Roku. Tym razem jednak pandemia pokrzyżowała wiele planów, uniemożliwiła spotkania z rówieśnikami przy wspólnej Wigilii. Nie połamiemy się opłatkiem, nie uściśniemy dłoni w podziękowaniu, nie spojrzymy na codzienne troski z perspektywy szkolnej, wielkiej rodziny. A mimo to chcielibyśmy choć na chwilę przywołać klimat Świąt Bożego Narodzenia, rozpogodzić myśli i podzielić się najszczerszymi życzeniami.

To właśnie dlatego, jak co roku, pragniemy zaprosić wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie na kartkę bożonarodzeniową wykonaną w dowolnej technice artystycznej.


Wymagania formalne:

- Technika dowolna (grafika, rysunek, malarstwo, płaskorzeźba, kolaż, fotografia, techniki mieszane)

- Format A5. Prace wykonane ręcznie należy zeskanować lub sfotografować. Pliki cyfrowe powinny mieć rozdzielczość min. 1500 px na dłuższym boku oraz 300 dpi. Prace niespełniające wymogu jakości do druku zostaną zdyskwalifikowane.


Terminy:

Skany lub fotografie należy przesłać do 15.12.2020 na adres mailowy pani Magdaleny Wanat:  mwanat.grafika@gmail.com

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się online na platformie Microsoft Teams do 22.12. Szczegółowa data zostanie podana mailowo po posiedzeniu komisji konkursowej.


Nagrody:

Osoby wyróżnione otrzymają nagrody rzeczowe (do odebrania w szkole w umówionym terminie z zachowaniem reżimu sanitarnego), a ich prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły oraz na Facebooku.