Wakacyjny <br> Pejzaż <br> 2020!

Wakacyjny Pejzaż 2020!

15 października 2020 r. w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem odbyło się podsumowanie szkolnego wakacyjnego konkursu plastycznego "Wakacyjny Pejzaż 2020". Konkurs  skierowany był do uczniów wszystkich klas. Łącznie na konkurs wpłynęło 39 prac. Na poszczególne prace głosowali uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy Szkoły. W wyniku przeprowadzonego głosowania przyznane zostały nagrody i wyróżnienia. Jury składające się z całej społeczności szkolnej przyznało:; I Nagrodę, II Nagrodę, III Nagrodę oraz 6 równorzędnych wyróżnień. 

Szczególne podziękowania dla pani Doroty Bąk za przygotowanie konkursu i wystawy pokonkursowej.


Nagrody zdobyli;


I Nagroda: Bożena Knapik, kl. 6 OSSP

II Nagroda: Alicja Talaga, kl. 3B LP

III Nagroda: Szymon Szyszka, kl. 2C LP


Wyróżnienia zdobyli:


Martyna Staszel, kl. 2A PLSP

Dawid Dudzik, kl. 6 OSSP

Katarzyna Grzesiak, kl. 6 OSSP

Aleksandra Kozak, kl. 3A LP

Michał Kassowski, kl. 3B LP

Karolina Czernik, kl. 6 OSSP
Laureatom gratulujemy!!!

Galeria