Kolejny <br> sukces <br> Eweliny <br> Wolskiej!

Kolejny sukces Eweliny Wolskiej!

Z satysfakcją informujemy, że Ewelina Wolska, uczennica kl. 4 LP, została laureatką ogólnopolskiego konkursu na esej, który został ogłoszony przez przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Na konkurs wpłynęły 44 prace. Jury w składzie: Katarzyna Dziurdzikowska – wicedyrektor Centrum Edukacji Artystycznej, Iwona Skowron – wicedyrektor Centrum Edukacji Artystycznej, dr Wojciech Jankowski, emeryt. docent UMFC – konsultant redakcyjny i naukowy „Szkoły Artystycznej", dr hab. Katarzyna Sokołowska – redaktor i konsultant naukowy „Szkoły Artystycznej", dr Beata Lewińska – redaktor naczelna „Szkoły Artystycznej", dr Anna Nogaj – redaktor „Szkoły Artystycznej", Joanna Sibilska – redaktor „Szkoły Artystycznej", Mirosława Jankowska – redaktor „Szkoły Artystycznej" dokonało oceny prac konkursowych i wyłoniło laureatów. Nagrodą w konkursie była publikacja eseju na łamach czasopisma CEA "Szkoła Artystyczna".

Esej Eweliny Wolskiej "Moja szkoła - moje miejsce" został opublikowany w najnowszym numerze kwartalnika CEA "Szkoła Artystyczna".

Opiekę redakcyjną nad esejem Eweliny sprawował pan Paweł Wrzesień, nauczyciel języka polskiego w naszej szkole.

Zachęcamy do przeczytania  eseju Eweliny "Moja szkoła - Moje miejsce" (strona 196 - 200 w "Szkole Artystycznej").


Ewelinie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!