Uwaga!

Drodzy Uczniowie,

w związku z panującą pandemią i nadal trwającym zagrożeniem epidemicznym rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września (wtorek) 2020 roku w zmienionej formie. W trosce o zdrowie nas wszystkich każda z klas rozpocznie nowy rok szkolny o wyznaczonej godzinie i w przydzielonej sali lekcyjnej. Będą to spotkania z Wychowawcami klas oraz Dyrekcją Szkoły.

godz. 8.30          kl. 5 OSSP, sala nr 23           kl. 6 OSSP, sala nr 31             kl. 4 LP, sala nr 25

godz. 9.00           kl. 2 A PLSP , sala nr 13       kl. 2 B PLSP, sala nr 11           kl.2 C LP, sala nr 16

godz. 9.30          kl. 3 A LP, sala nr 16              kl. 3 B LP, sala nr „Sala Stryjeńskiego”

godz. 10.00        kl. I A PLSP, sala nr 13           kl. I B PLSP, sala nr 16

Przy wejściu do budynku szkoły pamiętamy o tym, iż:

- należy zachować dystans od siebie,

- należy zdezynfekować dłonie,

- na powitanie nie podajemy ręki,
- na teren szkoły wchodzimy w maseczkach, przyłbicach zakrywających usta i nos,

- po wejściu do klas oraz zajęciu miejsc siedzących maseczki można zdjąć,

- każdorazowo wychodząc z sali lekcyjnych i przebywając na korytarzach oraz w szkolnych toaletach i szatniach zakładamy maseczki.