Wirtualna <br> Wystawa <br> Grafiki <br> Agnieszki <br> Rokickiej

Wirtualna Wystawa Grafiki Agnieszki Rokickiej

dr Agnieszka Rokicka - artysta grafik, absolwentka naszej szkoły, obecnie nauczyciel projektowania graficznego w ZSP im. A. Kenara w Zakopanem.


Zapraszam wszystkich do obejrzenia moich prac w wersji wirtualnej. Ponieważ pandemia pokrzyżowała szyki i zaplanowana wystawa w Galerii „Strug" nie mogła dojść do skutku, chciałabym zaprezentować Państwu część swoich wcześniejszych działań. Osoby, które mnie znają wiedzą, że grafika artystyczna; jest mi bliska. Głównie zajmuje mnie druk wypukły - linoryt oraz druk płaski- litografia. Lubię łączyć i eksperymentować z obiema technikami, jak również odkrywać własne ścieżki warsztatu graficznego. Obecnie jest to dla mnie czas gromadzenia i kodowania inspirujących informacji i obrazów. Wspomnienia zapisuję w pamięci, w wersji cyfrowej, pod postacią szkiców, tak aby za jakiś czas, kiedy „czas" na to pozwoli mogły się doczekać większej realizacji. ) 

Z pozdrowieniami:
Agnieszka Rokicka

Galeria