Zdobyliśmy Tytuł<br>  Brązowej Szkoły!

Zdobyliśmy Tytuł Brązowej Szkoły!

Pragniemy poinformować, że obie szkoły wchodzące w skład Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego w Zakopanem znalazły się w gronie 1000 najlepszych liceów w Polsce i zdobyły honorowy tytuł "Brązowej Szkoły 2020" w rankingu przeprowadzonym przez Fundację Edukacyjną "Perspektywy".

Szczegółowe wyniki rankingu można znaleźć tutaj:
http://licea.perspektywy.pl/2020/

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych zajęła w nim 3 miejsce wśród szkół zakopiańskich, 71 miejsce w województwie małopolskim i 812 miejsce w Polsce. Liceum Sztuk Plastycznych zajęło 4 miejsce wśród szkół zakopiańskich, 75 miejsce w województwie małopolskim i 826 miejsce w Polsce.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, szkoły zostały ocenione za pomocą trzech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych.

Gratulujemy dobrego wyniku uczniom klas maturalnych oraz wszystkim nauczycielom, którzy przygotowywali swoich podopiecznych do zeszłorocznego egzaminu maturalnego!

Galeria