Sukces <br> Eweliny Wolskiej!

Sukces Eweliny Wolskiej!

Z ogromną radością informujemy, że uczennica klasy III Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara, Ewelina Wolska, została finalistką XIX Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu i znalazła się tym samym w zaszczytnym gronie sześciu najlepszych młodych reportażystów w Polsce. Jury konkursu wyróżniło tekst Eweliny "Dobrze cię karmią, skarbie?", który porusza istotne problemy natury społecznej w kontekście relacji międzyludzkich. Gala finałowa i wręczenie nagród odbędzie się 12 marca w Ośrodku Działań Artystycznych Firlej we Wrocławiu.

Opiekę redakcyjną nad tekstem opracowywanym przez Ewelinę sprawował Pan Paweł Wrzesień. Reportaż "Dobrze cię karmią, skarbie?" będzie można przeczytać także w najnowszym numerze szkolnego czasopisma "KenArt".

Serdecznie gratulujemy i życzymy Ewelinie dalszych sukcesów dziennikarskich i literackich!

Strona konkursu: www.TurniejReportazu.pl

Galeria