Świat Marzeń, <br> Szkolny konkurs plastyczny <br> rozstrzygnięty!

Świat Marzeń, Szkolny konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

13 czerwca 2017r. po wnikliwej analizie 30 prac zgłoszonych w szkolnym konkursie plastycznym: „Świat Marzeń” Jury w składzie:  mgr Małgorzata Rosińska, dr hab. Ireneusz Bęc oraz mgr Marek Król-Józaga, wicedyrektor ZSP im. A. Kenara w Zakopanem postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.


2 nagrody w kategorii kl. starszych licealnych:

II Nagroda (malarstwo) - Ewa Trzupek, kl. 3 LP (80 punktów)
III Nagroda (grafika, zestaw prac) - Łukasz Mrożek, kl. 3 LP (60 punktów)

1 nagrodę i 3 wyróżnienia w kategorii kl. młodszych licealnych:

III Nagroda (rysunek) - Rufin Podleśny, kl. 4 OSSP (60 punktów)

Wyróżnienie (rzeźba) - Mateusz Kijanka, kl. 1 LP (20 punktów)
Wyróżnienie (tkanina) - Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP (20 punktów)

Wyróżnienie (kolaż) - Julia Grabowska, kl. 4 OSSP (20 punktów)

1 wyróżnienie w kategorii kl. gimnazjalnych:

Wyróżnienie (rysunek) - Sara Cichoń , kl. 3 OSSP (20 punktów)

Zgodnie z regulaminem szkolny konkurs plastyczny „Świat Marzeń” jest ostatnim z pięciu konkursów ogłoszonych dla wszystkich uczniów ZSP im. A. Kenara w Zakopanem. Za zdobycie I Nagrody przysługuje 100 pkt., za II Nagrodę 80 pkt., za III Nagrodę 60 pkt., oraz za wyróżnienie 20 pkt. Po rozstrzygnięciu wszystkich pięciu konkursów plastycznych i podliczeniu zdobytych punktów wyłonimy w każdej z kategorii zwycięzców.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP im. A. Kenara w Zakopanem

Laureatom gratulujemy!!!

Galeria