RZEŹBA W LODZIE

RZEŹBA W LODZIE

7 grudnia 2019 roku na Placu Niepodległości w Zakopanem odbył się festyn rodzinny – „Zakopiańskie Mikołajki”. O radosną atmosferę w tym dniu zadbali wyjątkowi goście: dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom, szef muzyczny radiowej Jedynki Marcin Kusy i gwiazdy wieczoru – finaliści The Voice of Poland, którzy wraz z profesjonalnym bandem zaśpiewali znane szlagiery muzyczne. Podczas Mikołajek odbył się również niezwykły Plener Rzeźbiarski. Z brył lodu uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem pod opieką pedagogów – artystów; Janusza Jędrzejowskiego, Andrzeja Mrowcy i Wojciecha Hyca wyczarowali m. in. ogromną, świetlistą choinkę oraz lodowe zwierzęta. W świąteczny nastrój wprowadzali wszystkich mali kolędnicy z zakopiańskich szkół i przedszkoli.

Galeria