Wakacyjny <br> Pejzaż 2019!

Wakacyjny Pejzaż 2019!

18 października 2019 r. w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem odbyło się podsumowanie szkolnego wakacyjnego konkursu plastycznego "Wakacyjny Pejzaż 2019". Konkurs  skierowany był do uczniów wszystkich klas. Łącznie na konkurs wpłynęło 65 prac. Na poszczególne prace głosowali uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy Szkoły. W wyniku przeprowadzonego głosowania przyznane zostały nagrody i wyróżnienia. Jury składające się z całej społeczności szkolnej przyznało:; I Nagrodę, II Nagrodę, III Nagrodę oraz 7 równorzędnych wyróżnień. 

Szczególne podziękowania dla pani Doroty Bąk za przygotowanie konkursu i wystawy pokonkursowej oraz pani Agnieszki Rokickiej za przygotowanie dyplomów dla laureatów konkursu.


Nagrody zdobyli;


I Nagroda: Janusz Bryniarski, kl. 4 PLSP

II Nagroda: Karolina Dyczko, kl. 4 PLSP

III Nagroda: Katarzyna Grzesiak, kl. 5 OSSP


Wyróżnienia zdobyli:


Karolina Czernik, kl. 5 OSSP

Dawid Dudzik, kl. 5 OSSP

Kamila Gliwa, kl. 5 OSSP

Katarzyna Gocał, kl. 5 OSSP

Martyna Stalmach, kl. 2 PLSP

Dorota Burtan, kl. 4 PLSP

Wiktoria Krzemień, kl. 4 PLSPLaureatom gratulujemy!!!

Galeria