Projekt Statutu <br> Zespołu Szkół <br> Plastycznych <br> im. A. Kenara <br> w Zakopanem

Projekt Statutu Zespołu Szkół Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem

Szanowni Państwo,

z dniem 1 września 2019 roku, zgodnie z Zarządzeniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 28 czerwca 2019 r. w skład Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem wchodzą następujące szkoły artystyczne:


  1. Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Antoniego Kenara w Zakopanem

  2. Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem

Dotychczasowe Liceum Plastyczne z dniem 1 września 2019 r. zostało przekształcone w Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych.


W związku z tym w placówce będzie obowiązywał nowy statut, którego projekt do dnia 30 września 2019 r. jest przedstawiony do konsultacji społecznych. Do tej daty oczekujemy opinii Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców.


Z wyrazami szacunku

Marek Król-Józaga

Dyrektor ZSP im. A. Kenara w ZakopanemPobierz

Do pobrania