Wiktoria Gałka <br> wyróżniona na <br> XIV Ogólnopolskim <br> Biennale Rysunku <br> i Malarstwa <br> w Koszalinie!

Wiktoria Gałka wyróżniona na XIV Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa w Koszalinie!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż Wiktoria Gałka uczennica kl. 1A LP zdobyła wyróżnienie w Kategorii Rysunku na XIV Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych, Koszalin 2019.

Nauczycielem rysunku i malarstwa laureatki jest pani Małgorzata Rosińska.

Gratulujemy!


Poniżej prezentujemy wyróżnioną pracę Wiktorii Gałki oraz prace  reprezentujące Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w XIV Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych, Koszalin 2019

Protokół z obrad Jury XIV Ogólnopolskiego Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych Koszalin 2019

Galeria