Rekrutacja 2019 <br> Lista kandydatów <br> zakwalifikowanych <br> do LP i LSP

Rekrutacja 2019 Lista kandydatów zakwalifikowanych do LP i LSP

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY I

4-LETNIEGO LICEUM PLASTYCZNEGO

1.  BUKOWSKI SZYMON

2. CEBULSKA EWELINA

3. CHOWANIEC GABRIELA JADWIGA

4. CHOWANIEC-LEJCZYK KAROLINA

5. CHYC-MAGDZIN ANTONI SZYMON

6. DZIADKOWIEC POLA

7. GAŹDZIAK ZUZANNA

8. HEBDA WIKTORIA ŁUCJA

9. JUREK EWELINA MAGDALENA

10. KACZMARCZYK WOJCIECH

11. KMIECIK TADEUSZ JÓZEF

12. KURZYDŁO KATARZYNA IZABELA

13. LENART ANNA BARBARA

14. MICHALEC ALICJA MAGDALENA

15. MOTYKA MIKOŁAJ WIESŁAW

16. NURZYŃSKA KALINA ELŻBIETA

17. OLSZEWSKA MAGDALENA

18. PAJĄK MARTYNA

19. PAWLIKOWSKA ZUZANNA KAROLINA

20. PIERONEK JULIA FAUSTYNA

21. SOŁTYS NINA

22. STUDNICKA KSENIA KAROLINA

23. SULARZ MAŁGORZATA

24. SYNCEREK JULIA

25. SZYSZKA SZYMON BOGDAN

26. WOJTYCZKO EMILIA HONORATA

27. WYSOCZYŃSKA PAULINA


LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY I

5-LETNIEGO LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH

1. BACHLEDA CURUŚ EMMA ANNA

2. BOCHENEK ANNA BARBARA

3. BODZIONY MAKSYMILIAN MACIEJ

4. BODZIONY NIKODEM TOMASZ

5. BUDZ MARIA

6. CIASTOŃ WERONIKA

7. DZIADOŃ GABRIELA MARIA

8. DZIEDZIC GABRIELA URSZULA

9. FLOREK LILIANNA MARIA

10. FURCA KORNELIA MARIA

11. GAJAK BARTOSZ

12. GIZAK SZYMON

13. GREDKA OLIWIA KATARZYNA

14. GROBARCZYK EWA KLARA

15. KOWALCZYK MATEUSZ JERZY

16. KUNC-JASIŃSKA OLIWIA ALEKSANDRA

17. KUŚMIREK MAŁGORZATA

18. MAJERCZYK KLAUDIA SANDRA

19. MAZUR ANNA

20. MIGIEL ZUZANNA

21. MIŚKOWICZ MARTA

22. MOLEK PATRYCJA WERONIKA

23. NĘDZA KLEMENS

24. PANCERZ MATEUSZ SZCZEPAN

25. PLEŚNIAK KRYSTYNA

26. PLEWA DAWID

27. SAGUŁA AGATA EWA

28. SERAFIN WIKTORIA OLIVIA

29. SLOSARCZYK DAGMARA MARIANNA

30. SŁODYCZKA KATARZYNA MONIKA

31. SOKOŁOWSKA MARIKA AGNIESZKA

32. STASZEL MARTYNA MAGDALENA

33. STOPKA MARZENA

34. STRĄCZEK KAROLINA

35. STYRCZULA JULIA ALICJA

36. TROJAN ZUZANNA

37. TYBORSKI KONRAD PIOTR

38. URBAN WIKTORIA MAGDALENA

39. USTUPSKA-KAŹMIK BARBARA

40. WNUK MARIA KRYSTYNA

41. WORWA OLIWIA ANETA

42. ZWIJACZ-KOZICA ALEKSANDRA

43. ZIEMIAŃCZYK NICOLE