14. Ogólnopolskie <br> Biennale Rysunku <br> i Malarstwa <br> w Bielsku-Białej. <br> Nasi uczniowie <br> laureatami <br> konkursu!

14. Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa w Bielsku-Białej. Nasi uczniowie laureatami konkursu!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły: Paweł Stefaniak z kl. 4LP i Anna Kiełbus z kl. 3 LP zostali Laureatami 14. Ogólnopolskiego Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Średnich Szkół Plastycznych Bielsko-Biała 2019.

Paweł Stefaniak zdobył I Nagrodę w kategorii - rysunek i wyróżnienie w kategorii malarstwo, a Anna Kiełbus Wyróżnienie w kategorii – rysunek. Dodatkowo do udziału w wystawie zakwalifikowały się dwie prace naszych uczniów. W kategorii - malarstwo praca Pawła Młynarczyka z kl. 4 LP, a w kategorii - rysunek praca Pawła Stefaniaka.

Nauczycielem rysunku i malarstwa Pawła Stefaniaka oraz Pawła Młynarczyka jest pani Małgorzata Rosińska. Nauczycielem rysunku i malarstwa Anny Kiełbus jest pani Dorota Bąk.

Gratulujemy Laureatom i Pedagogom!


Więcej informacji:

Protokół 14 Ogólnopolskiego Biennale Rysunku i Malarstwa Bielsko-Biała 2019

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu - prace nagrodzone


Poniżej prezentujemy prace nagrodzone oraz reprezentujące Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara na 14. Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Bielsko-Biała 2019

Fot.: Michał Zacharko


Galeria