Szkolne <br> konkursy plastyczne <br> rozstrzygnięte!

Szkolne konkursy plastyczne rozstrzygnięte!

12 grudnia 2018r. po wnikliwej analizie 35 prac zgłoszonych w szkolnych konkursach plastycznych: „W podróży", "Las", "Autoportret z przedmiotem", "Pokój", "Mój szkicownik" Jury w składzie:  mgr Małgorzata Rosińska i dr hab. Ireneusz Bęc i mgr Marek Król-Józaga - wicedyrektor ZSP im. A. Kenara w Zakopanem postanowiło przyznać następujące nagrody:


Nagrody zdobyli:

"W podróży", - zestaw prac, rys. Bartosz Jura, kl. 4 LP

"Las", rys. Justyna Wiercioch, kl. 3 LP

"Las" - zestaw prac, rys. Anna Kiełbus, kl. 3 LP

"Autoportret z Przedmiotem", mal. Bożena Cebulska, kl. 2 LP

"Pokój", mal. Wiktoria Krzemień, kl. 3 LP

"Las", mal. Sara Cichoń, kl. 5 OSSP

 "Mój szkicownik" - zestaw prac, autorka: Karolina Czernik, kl. 4 OSSP

Galeria