Sukcesy Uczniów

• Nasi uczniowie zdobyli II Nagrodę w Myślęcinku!

Od 28 maja do 9 czerwca 2017 r. w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku realizowano dwudziestą piątą edycję Ogólnopolskiego Pleneru Rzeźbiarskiego. Plener miał charakter konkursu, którego celem była realizacja rzeźb -  siedzisk, kompozycji przestrzennych wykonywanych w drewnie. W tym roku brało w nim udział 36 młodych artystów rzeźbiarzy - uczniów średnich szkół plastycznych z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowali: Agnieszka Barańska, Krystian Jandura i Franciszek Szczepaniec - uczniowie kl. 3 LP, nauczyciel prowadzący: artysta rzeźbiarz Andrzej Mrowca.

Gratulujemy!

• Aleksandra Chowaniec nagrodzona w Lublinie!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż uczennica naszej szkoły Aleksandra Chowaniec z kl. 2 LP zdobyła III Nagrodę w X Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Portret Rodzinny - Rodzina na drogach współczesnego świata”.

Aleksandra Chowaniec zdobyła III Nagrodę w kategorii wiekowej 15-17 lat za pracę malarską pt. “Lustro”.

Nauczycielem rysunku i malarstwa laureatki jest pani Małgorzata Rosińska.

Gratulujemy!