Uczeń/Rodzic

Wykaz Podręczników

Drodzy Uczniowie!

Dobiegł koniec roku szkolnego 2016/2017 i rozpoczęły się wakacje, czas w którym będziemy „odpoczywać od  szkoły”.  Wszystkim życzymy, aby te wakacje były wyjątkowe i niepowtarzalne. Niezależnie jednak od miejsca, w którym się znajdziecie, bardzo prosimy  o rozwagę  i odpowiedzialną postawę – godną ucznia Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem.
   Każdego z Was  zachęcamy do rozwijania własnych uzdolnień. W związku z tym dla wszystkich uczniów naszej szkoły ogłaszamy wakacyjny konkurs plastyczny.  Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: klasy gimnazjum, młodsze klasy liceum i starsze klasy liceum. Proponujemy osiem tematów i zachęcamy do realizacji każdego z nich:

„Wakacyjny pejzaż”
„W podróży”
„Trzy żywioły”
„W przyszłości będę ...”
„Ojciec i syn”
„Maszyna”
„Architektura”
„Piękno”

Każdy z tematów może być zrealizowany w dowolnej konwencji artystycznej: rysunek, malarstwo, rzeźba, fotografia, grafika, forma plastyczna nawiązująca do meblarstwa, lutnictwa. Format prac dowolny.

Dodatkowo ogłaszamy konkurs na „Wakacyjny Szkicownik”, w którym znajdą się wasze wakacyjne wspomnienia (minimalna ilość szkiców 50).

Uwaga!
Termin oddawania prac konkursowych: 8 września 2017 r.

Dyrekcja ZSP im. A. Kenara w Zakopanem

Wymagania edukacyjne