E-Dziennik
Zimowy Pejzaż 2017! Szkolny konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

14 lutego 2017r. po wnikliwej analizie 30 prac zgłoszonych w szkolnym konkursie plastycznym: „Zimowy pejzaż 2017"Jury w składzie: mgr Dorota Bąk, mgr Małgorzata Rosińska i dr Ireneusz Bęc, dr Ryszard Gapski postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

3 nagrody oraz 1 wyróżnienie w kategorii kl. starszych licealnych:

I Nagroda (malarstwo) - Krystian Jandura, kl. 3 LP         (100 punktów)
II Nagroda (malarstwo) - Julia Pazdur, kl. 3 LP                    (80 punktów)
III Nagroda (malarstwo) - Oliwia Gabryś, kl. 3 LP              (60 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Ewa Trzupek, kl. 3 LP               (20 punktów)

3 nagrody oraz 2 wyróżnienia w kategorii kl. młodszych licealnych

I Nagroda (malarstwo, rzeźba) - Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP       (100 punktów)
II Nagroda (rysunek) - Klaudia Walek, kl. 1 LP                                     (80 punktów)
III Nagroda (malarstwo) - Rufin Podleśny, kl. 4 OSSP                        (60 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Anna Kiełbus, kl. 1 LP                           (20 punktów)
Wyróżnieni (malarstwo) - Klaudia Czerkas, kl. 1 LP                            (20 punktów)

1 nagrody oraz 1 wyróznienie w kategorii kl.gimnazjalnych

I Nagroda (malarstwo) - Justyna Gibała , kl. 2 OSSP                          (100 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Bożena Knapik, kl.2 OSSP                          (20 punktów)

Zgodnie z regulaminem szkolny konkurs plastyczny „Zimowy Pejzaż” jest jednym z pięciu konkursów ogłoszonych dla wszystkich uczniów ZSP im. A. Kenara w Zakopanem. Za zdobycie I Nagrody przysługuje 100 pkt., za II Nagrodę 80 pkt., za III Nagrodę 60 pkt., oraz za wyróżnienie 20 pkt. Po rozstzrygnięciu wszystkich pięciu konkursów plastycznych i podliczeniu zdobytych punktów wyłonimy w każdej z kategorii zwycięzców.
Przypominamy! 13 marca 2017 r. - termin oddawania prac na szkolny konkurs plastyczny „Portret”

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP im. A. Kenara w Zakopanem

Laureatom gratulujemy!!!

  • Kategoria - starsze klasy licealne

a1_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.JPG

I Nagroda (malarstwo) - Krystian Jandura, kl. 3 LP

a2_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.JPG

II Nagroda (malarstwo) - Julia Pazdur, kl. 3 LP

a3_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.jpg

III Nagroda (malarstwo) - Oliwia Gabryś, kl. 3 LP

a5_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Ewa Trzupek, kl. 3 LP

  • Kategoria - młodsze klasy licealne

a4_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.jpg

I Nagroda (malarstwo) - Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP

a6_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.jpg

I Nagroda (rzeźba) - Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP

a7_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.jpg

II Nagroda (rysunek) - Klaudia Walek, kl. 1 LP

a8_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.jpg

III Nagroda (malarstwo) - Rufin Podleśny, kl. 4 OSSP

a9_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Anna Kiełbus, kl. 1 LP

a10_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Klaudia Czerkas, kl. 1 LP

  • Kategoria - klasy gimnazjalne

a12_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.jpg

I Nagroda (malarstwo) - Justyna Gibała , kl. 2 OSSP

a11_68f14de2473eaffbb5feca37c6c60426.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Bożena Knapik, kl.2 OSSP