E-Dziennik
Ważne informacje!
  • Dyrekcja Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara informuje, że tegoroczne Rekolekcje będą realizowane w dwóch etapach. Pierwsza część w dniach 27, 28 marca br. od godz. 12.30 w Kościele Parafialnym p.w. Najświętszej Rodziny w Zakopanem. Spowiedź, wtorek godz. 8.30. Trzeci dzień Rekolekcji odbędzie się w dniu 7 czerwca 2017 r. podczas głównych obchodów  20-lecia Pielgrzymki Św. Jana Pawła II.

Uczniowie wraz z nauczycielami wychodzą ze szkoły o godz. 12.00

• Dyrekcja Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 27 marca 2017r. o godz. 11.00 w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego w Zakopanem odbędzie się spotkanie z prof. Adamem Myjakiem. Po obejrzeniu wystawy i spotkaniu z autorem młodzież pod opieką wyznaczonych nauczycieli przechodzi do kościoła Św. Rodziny na Rekolekcje.

Wyjście o godz. 10.30 ze szkoły pod opieką nauczycieli.