E-Dziennik
Nasi Absolwenci

Szanowna Koleżanko, Szanowny Kolego.
Drodzy Absolwenci.

Pragniemy Was poinformować, iż obecnie przygotowujemy nową stronę internetową poświęconą naszej szkole. Na stronie tej obok historii szkoły, sposobu rekrutacji, prezentacji poszczególnych pracowni, pedagogów, ważniejszych imprez, współpracy międzynarodowej, organizowanych wystaw w szkolnej Galerii „Strug” znajdzie się również miejsce poświęcone naszym absolwentom. Chcielibyśmy, aby nasi byli uczniowie współtworzyli stronę. Mamy nadzieję, że informacje umieszczone na naszej stronie przyczynią się do lepszej prezentacji wspólnych osiągnięć, dokonań oraz do wzajemnej wymiany uwag i doświadczenia za pośrednictwem Internetu. Do współpracy zapraszamy wszystkich naszych absolwentów. Proponujemy, aby każdy z absolwentów mógł zaprezentować siebie oraz swoje prace na naszej stronie. W związku z tym zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie go na nasz adres wraz ze zdjęciami prac, które chcielibyście zaprezentować. Ilość prezentowanych prac (max 3 prace + krótki opis). W przypadku jeśli ktoś z Państwa posiada już stronę internetową, wówczas w załączonym formularzu może ją podać. Na szkolnej stronie obok nazwiska absolwenta umieścimy stosowny lin. Umieszczenie prac, życiorysu oraz linku wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 30 zł. Formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami prac i kserokopią wpłaty należy nadsyłać na adres naszej szkoły. Na kopercie prosimy o dopisanie informacji „STRONA INTERNETOWA-ABSOLWENCI”. Istnieje również możliwość wysyłania w/w materiałów drogą elektroniczną na adres e-mail: Musisz mieć włączoną obsługę JavaScript aby otworzyć ten adres e-mail Sumę w wysokości 30 zł należy wpłacać na następujące konto:
Zarząd Rady Rodziców przy Zespole Szkół Plastycznych w Zakopanem,
ul. Kościeliska 35, 34-500 Zakopane