E-Dziennik
Portret 2017! Szkolny konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

14 marca 2017r. po wnikliwej analizie 110 prac zgłoszonych w szkolnym konkursie plastycznym: „Portret 2017"Jury w składzie: mgr Dorota Bąk, mgr Małgorzata Rosińska, mgr Piotr Bies, dr hab. Ireneusz Bęc, dr Ryszard Gapski, mgr Janusz Jędrzejowski, mgr Marcin Tas oraz mgr Marek Król-Józaga, wicedyrektor ZSP im. A. Kenara w Zakopanem postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

3 nagrody oraz 3 wyróżnienie w kategorii kl. starszych licealnych:

I Nagroda (malarstwo) - Karolina Wyka, kl. 3 LP (100 punktów)
II Nagroda (malarstwo) - Julia Pazdur, kl. 3 LP (80 punktów)
III Nagroda (grafika) - Łukasz Mrożek, kl. 3 LP (60 punktów)

Wyróżnienie (malarstwo) - Krystian Jandura, kl. 3 LP (20 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Ewa Trzupek, kl. 3 LP (20 punktów)
Wyróznienie (malarstwo) - Krystyna Korpyta, kl. 4 LP (20 punktów)

3 nagrody oraz 6 wyróżnienia w kategorii kl. młodszych licealnych

I Nagroda (malarstwo) - Klaudia Walek, kl. 1 LP (100 punktów)
II Nagroda (malarstwo) - Karolina Dyczko, kl. 2 LP (80 punktów)
III Nagroda (rysunek) - Rufin Podleśny, kl. 4 OSSP (60 punktów)

Wyróżnienie (rzeźba) - Anna Mateja, kl. 1 LP (20 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Julia Grabowska, kl. 4 OSSP (20 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Aleksandra Chowaniec, kl. 2 LP (20 punktów)
Wyróżnienie (rysunek) - Dorota Burtan, kl. 1 LP (20 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Zofia Kubicka, kl. 1 LP (20 punktów)
Wyróżnienie (rzeźba) - Mateusz Kijanka, kl. 1 LP (20 punktów)

1 nagroda i 2 wyróżnienia w kategorii kl. gimnazjalnych

I Nagroda (rysunek) - Sara Cichoń , kl. 3 OSSP (100 punktów)

Wyróżnienie (malarstwo) - Alicja Lechowicz, kl.2 OSSP (20 punktów)
Wyróznienie ( malarstwo) - Katarzyna Witas, kl. 3 OSSP (20 punktów)

Prace zakwalifikowane do wystawy:

Dorota Burtan, kl. 1 LP (rzeźba)
Klaudia Czerkas, kl. 1 LP (malarstwo)
Anna Kiełbus, kl. 1 LP (malarstwo)
Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP (rzeźba)
Joanna Latawiec, kl. 1 LP (rzeźba)
Xymena Smreczak, kl. 1 LP (rzeźba)
Łukasz Mrożek, kl. 3 LP (grafika)
Karolina Wyka, kl. 3 LP (malarstwo)
Ewa Doleżuchowicz, kl. 4 OSSP (fotografia)
Laura Gizicka, kl. 4 OSSP (malarstwo)
Karolina Zawodniak, kl. 4 OSSP (malarstwo)
Dominika Miliszkiewicz, kl. 5 OSSP (rzeźba)
Karolina Dziatkowiec, kl. 6 OSSP (malarstwo)

Zgodnie z regulaminem szkolny konkurs plastyczny „Portret 2017” jest drugim z pięciu konkursów ogłoszonych dla wszystkich uczniów ZSP im. A. Kenara w Zakopanem. Za zdobycie I Nagrody przysługuje 100 pkt., za II Nagrodę 80 pkt., za III Nagrodę 60 pkt., oraz za wyróżnienie 20 pkt. Po rozstzrygnięciu wszystkich pięciu konkursów plastycznych i podliczeniu zdobytych punktów wyłonimy w każdej z kategorii zwycięzców.
Przypominamy! 10 kwietnia 2017 r. - termin oddawania prac na szkolny konkurs plastyczny „Martwa - Niemartwa Natura”
Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP im. A. Kenara w Zakopanem

Laureatom gratulujemy!!!

Kategoria - starsze klasy licealne

a1_e313541ed00f394fc605536029066d12.jpg

I Nagroda (malarstwo) - Karolina Wyka, kl. 3 LP

a2_ecb8e04a3a38be928b43179862929376.jpg

II Nagroda (malarstwo) - Julia Pazdur, kl. 3 LP

a3_ecb8e04a3a38be928b43179862929376.jpg

III Nagroda (grafika) - Łukasz Mrożek, kl. 3 LP

a4_ecb8e04a3a38be928b43179862929376.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Krystian Jandura, kl. 3 LP

a5_ecb8e04a3a38be928b43179862929376.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Ewa Trzupek, kl. 3 LP

a6_ecb8e04a3a38be928b43179862929376.jpg

Wyróznienie (malarstwo) - Krystyna Korpyta, kl. 4 LP

Kategoria - młodsze klasy licealne

a18_b7eabfebaa6c1dfa782eb8e984b85ef8.jpg

I Nagroda (malarstwo) - Klaudia Walek, kl. 1 LP

a8_ecb8e04a3a38be928b43179862929376.jpg

II Nagroda (malarstwo) - Karolina Dyczko, kl. 2 LP

a9_ecb8e04a3a38be928b43179862929376.jpg

III Nagroda (rysunek) - Rufin Podleśny, kl. 4 OSSP

a10_ecb8e04a3a38be928b43179862929376.jpg

Wyróżnienie (rzeźba) - Anna Mateja, kl. 1 LP

a11_b7eabfebaa6c1dfa782eb8e984b85ef8.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Julia Grabowska, kl. 4 OSSP

a12_b7eabfebaa6c1dfa782eb8e984b85ef8.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Aleksandra Chowaniec, kl. 2 LP

a13_b7eabfebaa6c1dfa782eb8e984b85ef8.jpg

Wyróżnienie (rysunek) - Dorota Burtan, kl. 1 LP

a14_b7eabfebaa6c1dfa782eb8e984b85ef8.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Zofia Kubicka, kl. 1 LP

aa1_6728ffa4d0e9359ba28c8ea48bff1a21.jpg

Wyróżnienie (rzeźba) - Mateusz Kijanka, kl. 1 LP

Kategoria - klasy gimnazjalne

a15_b7eabfebaa6c1dfa782eb8e984b85ef8.jpg

I Nagroda (rysunek) - Sara Cichoń , kl. 3 OSSP

a16_b7eabfebaa6c1dfa782eb8e984b85ef8.jpg

Wyróznienie ( malarstwo) - Katarzyna Witas, kl. 3 OSSP

a17_b7eabfebaa6c1dfa782eb8e984b85ef8.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Alicja Lechowicz, kl.2 OSSP

 

KLASYFIKACJA PO DWÓCH KONKURSACH


Kategoria kl. starsze licealne:

1. Julia Pazdur, kl. 3 LP (160 punktów)
2. Krystian Jandura, kl. 3 LP (120 punktów)
3. Karolina Wyka, kl. 3 LP (100 punktów)
4. Łukasz Mrożek, kl. 3 LP (60 punktów)
    Oliwia Gabryś, kl. 3 LP (60 punktów)
5. Ewa Trzupek, kl. 3 LP (40 punktów)
6. Krystyna Korpyta, kl. 4 LP (20 punktów)

Kategoria kl. młodsze licealne:

1. Klaudia Walek, kl. 1 LP (180 punktów)
2. Rufin Podleśny, kl. 4 OSSP (120 punktów)
3. Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP (100 punktów)
4. Karolina Dyczko, kl. 2 LP (80 punktów)
5. Anna Kiełbus, kl. 1 LP (20 punktów)
    Klaudia Czerkas, kl. 1 LP (20 punktów)
     Anna Mateja, kl. 1 LP (20 punktów)
    Julia Grabowska, kl. 4 OSSP (20 punktów)
    Aleksandra Chowaniec, kl. 2 LP (20 punktów)
     Dorota Burtan, kl. 1 LP (20 punktów)
     Zofia Kubicka, kl. 1 LP (20 punktów)

Kategoria kl.gimnazjalne:

1. Justyna Gibała , kl. 2 OSSP (100 punktów)
    Sara Cichoń, kl. 3 OSSP (100 punktów)
2. Bożena Knapik, kl.2 OSSP (20 punktów)
    Alicja Lechowicz, kl.2 OSSP (20 punktów)
    Katarzyna Witas, kl. 3 OSSP (20 punktów)