E-Dziennik
“Martwa - Niemartwa Natura”, Szkolny konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

11 kwietnia 2017r. po wnikliwej analizie 40 prac zgłoszonych w szkolnym konkursie plastycznym: „Martwa-niemartwa natura” Jury w składzie: mgr Dorota Bąk, mgr Małgorzata Rosińska, mgr Andrzej Mrowca oraz mgr Marek Król-Józaga, wicedyrektor ZSP im. A. Kenara w Zakopanem postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

3 nagrody w kategorii kl. starszych licealnych:

I Nagroda (malarstwo) - Ewa Trzupek, kl. 3 LP (100 punktów)
II Nagroda (grafika/fotografia, zestaw prac) - Łukasz Mrożek, kl. 3 LP (80 punktów)
III Nagroda (malarstwo) - Julia Pazdur, kl. 3 LP (60 punktów)

6 wyróżnień w kategorii kl. młodszych licealnych

Wyróżnienie (rzeźba) - Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP (20 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Joanna Latawiec, kl. 1 LP (20 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Anna Kiełbus, kl. 1 LP (20 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Bartosz Jura, kl. 2 LP (20 punktów)
Wyróżnienie (fotografia, zestaw prac) - Ewa Doleżuchowicz, kl. 4 OSSP (20 punktów)
Wyróżnienie (fotografia, zestaw prac) - Marta Pieróg, kl. 4 OSSP (20 punktów)

1 nagrodę w kategorii kl. gimnazjalnych

III Nagroda (rysunek) - Sara Cichoń , kl. 3 OSSP (60 punktów)

Zgodnie z regulaminem szkolny konkurs plastyczny „Martwa - Niemartwa Natura” jest trzecim z pięciu konkursów ogłoszonych dla wszystkich uczniów ZSP im. A. Kenara w Zakopanem. Za zdobycie I Nagrody przysługuje 100 pkt., za II Nagrodę 80 pkt., za III Nagrodę 60 pkt., oraz za wyróżnienie 20 pkt. Po rozstzrygnięciu wszystkich pięciu konkursów plastycznych i podliczeniu zdobytych punktów wyłonimy w każdej z kategorii zwycięzców.

Przypominamy! 15 maja 2017 r. - termin oddawania prac na szkolny konkurs plastyczny „Dłonie - Stopy”

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP im. A. Kenara w Zakopanem

Laureatom gratulujemy!!!

Kategoria - starsze klasy licealne

a1_8769dfc9f21635739a5e5f2b6458337c.jpg

I Nagroda (malarstwo) - Ewa Trzupek, kl. 3 LP

a2_8769dfc9f21635739a5e5f2b6458337c.jpg

a3_8769dfc9f21635739a5e5f2b6458337c.jpg

II Nagroda (grafika/fotografia, zestaw prac) - Łukasz Mrożek, kl. 3 LP

a4_8769dfc9f21635739a5e5f2b6458337c.jpg

III Nagroda (malarstwo) - Julia Pazdur, kl. 3 LP

Kategoria - młodsze klasy licealne

a8_8769dfc9f21635739a5e5f2b6458337c.jpg

Wyróżnienie (rzeźba) - Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP

a6_8769dfc9f21635739a5e5f2b6458337c.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Joanna Latawiec, kl. 1 LP

a7_8769dfc9f21635739a5e5f2b6458337c.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Anna Kiełbus, kl. 1 LP

a01_e520ab8d7c1a3298a8fa98a0e90b9ac1.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Bartosz Jura, kl. 2 LP

a9_8769dfc9f21635739a5e5f2b6458337c.jpg

a10_8769dfc9f21635739a5e5f2b6458337c.jpg

a11_8769dfc9f21635739a5e5f2b6458337c.jpg

a12_9b41531f6ed9236e4131eaa9a9ad10ea.jpg

Wyróżnienie (fotografia, zestaw prac) - Marta Pieróg, kl. 4 OSSP

a13_9b41531f6ed9236e4131eaa9a9ad10ea.jpg

a14_9b41531f6ed9236e4131eaa9a9ad10ea.jpg

Wyróżnienie (fotografia, zestaw prac) - Ewa Doleżuchowicz, kl. 4 OSSP

Kategoria - klasy gimnazjalne

a5_8769dfc9f21635739a5e5f2b6458337c.jpg

III Nagroda (rysunek) - Sara Cichoń , kl. 3 OSSP

 

KLASYFIKACJA PO TRZECH KONKURSACH

 

Kategoria kl. starsze licealne:

1. Julia Pazdur, kl. 3 LP (220 punktów)
2. Ewa Trzupek, kl. 3 LP (140 punktów)
    Łukasz Mrożek, kl. 3 LP (140 punktów)
3. Krystian Jandura, kl. 3 LP (120 punktów)
4. Karolina Wyka, kl. 3 LP (100 punktów)
5. Oliwia Gabryś, kl. 3 LP (60 punktów)
6. Krystyna Korpyta, kl. 4 LP (20 punktów)

Kategoria kl. młodsze licealne:

1. Klaudia Walek, kl. 1 LP (180 punktów)
2. Rufin Podleśny, kl. 4 OSSP (120 punktów)
    Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP (120 punktów)
3. Karolina Dyczko, kl. 2 LP (80 punktów)
4. Anna Kiełbus, kl. 1 LP (40 punktów)
5. Dorota Burtan, kl. 1 LP (20 punktów)
    Klaudia Czerkas, kl. 1 LP (20 punktów)
    Zofia Kubicka, kl. 1 LP (20 punktów)
    Joanna Latawiec, kl. 1 LP (20 punktów)
    Anna Mateja, kl. 1 LP (20 punktów)
    Ewa Doleżuchowicz, kl. 4 OSSP (20 punktów)
    Julia Grabowska, kl. 4 OSSP (20 punktów)
    Marta Pieróg, kl. 4 OSSP (20 punktów)
    Aleksandra Chowaniec, kl. 2 LP (20 punktów)
    Bartosz Jura, kl. 2 LP (20 punktów)

Kategoria kl.gimnazjalne:

1. Sara Cichoń, kl. 3 OSSP (160 punktów)
2. Justyna Gibała , kl. 2 OSSP (100 punktów)
3. Bożena Knapik, kl.2 OSSP (20 punktów)
    Alicja Lechowicz, kl.2 OSSP (20 punktów)
    Katarzyna Witas, kl. 3 OSSP (20 punktów)