E-Dziennik
Szkolne konkursy plastyczne rozstrzygnięte, wrzesień 2014

12 września 2014 r. po wnikliwej analizie 76 prac zgłoszonych w szkolnych konkursach plastycznych: „Autoportret 2014”, “Portret 2014” i „Wakacyjny Pejzaż 2014” Jury w składzie: mgr Dorota Bąk, mgr Małgorzata Rosińska i dr Ireneusz Bęc postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

4 równorzędne nagrody;

Nagroda (zestaw prac) - Julia Kuźniar, kl. 4 OSSP
Nagroda (zestaw prac) - Paulina Bobak, kl. 3 LP
Nagroda (zestaw prac) - Katarzyna Piątek, kl. 4 LP
Nagroda (zestaw prac) - Urszula Urbaniec, kl. 4 LP

7 równorzędnych wyróżnień;

Anna Włoch, kl. 3 OSSP
Łukasz Mrożek, kl. 1 LP (zestaw prac)
Gabriela Błaszyńska, kl. 4 OSSP (zestaw prac)
Kamil Janik, kl. 3 LP (zestaw prac)
Maria Majerczyk, kl. 3 LP
Magdalena Żądło, kl. 3 LP (zestaw prac)
Renata Palka, kl. 4 LP (zestaw prac)


Nagrody zostały ufundowane przez Pana Pawła Włocha, Członka Zarządu Poczty Polskiej SA oraz Radę Rodziców przy ZSP im. A. Kenara w Zakopanem

Laureatom gratulujemy!!!

a1_ea59eb6c82af28a50cd0ce8ec32552da.jpg

a2_ea59eb6c82af28a50cd0ce8ec32552da.jpg

a3_ea59eb6c82af28a50cd0ce8ec32552da.jpg

Wyróżnienie (zestaw prac) - Renata Palka, kl. 4 LP

a4_ea59eb6c82af28a50cd0ce8ec32552da.jpg

a5_ea59eb6c82af28a50cd0ce8ec32552da.jpg

a6_ea59eb6c82af28a50cd0ce8ec32552da.jpg

a7_ea59eb6c82af28a50cd0ce8ec32552da.jpg

Wyróżnienie (zestaw prac) - Kamil Janik, kl. 3 LP

a8_ea59eb6c82af28a50cd0ce8ec32552da.jpg

Wyróżnienie - Maria Majerczyk, kl. 3 LP

a9_ea59eb6c82af28a50cd0ce8ec32552da.jpg

a10_ea59eb6c82af28a50cd0ce8ec32552da.jpg

a11_f74461789e0a9c1669b5bd494705903b.jpg

a12_f74461789e0a9c1669b5bd494705903b.jpg

Nagroda (zestaw prac) - Julia Kuźniar, kl. 4 OSSP

a13_f74461789e0a9c1669b5bd494705903b.jpg

a14_f74461789e0a9c1669b5bd494705903b.jpg

Wyróżnienie (zestaw prac) - Gabriela Błaszyńska, kl. 4 OSSP

a15_f74461789e0a9c1669b5bd494705903b.jpg

a16_f74461789e0a9c1669b5bd494705903b.jpg

a17_f74461789e0a9c1669b5bd494705903b.jpg

Nagroda (zestaw prac) - Katarzyna Piątek, kl. 4 LP

a18_f74461789e0a9c1669b5bd494705903b.jpg

a19_f74461789e0a9c1669b5bd494705903b.jpg

a20_f74461789e0a9c1669b5bd494705903b.jpg

Nagroda (zestaw prac) - Urszula Urbaniec, kl. 4 LP

a21_4d0d1bea0af4047bd85e324426e78274.jpg

a22_4d0d1bea0af4047bd85e324426e78274.jpg

Nagroda (zestaw prac) - Paulina Bobak, kl. 3 LP

a23_4d0d1bea0af4047bd85e324426e78274.jpg

a24_4d0d1bea0af4047bd85e324426e78274.jpg

Wyróżnienie (zestaw prac) - Magdalena Żądło, kl. 3 LP

a25_4d0d1bea0af4047bd85e324426e78274.jpg

Wyróżnienie - Anna Włoch, kl. 3 OSSP

a26_4d0d1bea0af4047bd85e324426e78274.jpg

a27_4d0d1bea0af4047bd85e324426e78274.jpg

a28_4d0d1bea0af4047bd85e324426e78274.jpg

Wyróżnienie (zestaw prac) - Sylwia Marszałek, kl. 3 LP

a29_4d0d1bea0af4047bd85e324426e78274.jpg

a30_4d0d1bea0af4047bd85e324426e78274.jpg

Wyróznienie (zestaw prac) - Łukasz Mrożek, kl. 1 LP