E-Dziennik
Szkolne konkursy plastyczne rozstrzygnięte!

26 listopada 2013 r. po wnikliwej analizie 60 prac zgłoszonych w dwóch szkolnych konkursach plastycznych: „Autoportret 2013” i „Wakacyjny Pejzaż 2013” Jury w składzie: mgr Dorota Bąk, mgr Małgorzata Rosińska i dr Ireneusz Bęc postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

„Autoportret 2013”

I Nagroda - Karolina Kubińska, kl. 4 LP
II Nagroda (zestaw prac) - Adrianna Czajka, kl. 4 LP
III Nagroda - Damian Masłowski, kl. 3 LP

6 równorzędnych wyróżnień;
Karolina Dziatkowiec, kl. 3 OSSP
Gabriela Dziur, kl. 4 LP
Sara Gumulak, kl. 3 LP
Kamil Janik, kl. 2 LP
Erwin Jeneralczyk, kl. 2 LP
Sonia Nowok, kl. 3 LP

Nagrody zostały ufundowane przez Pana Pawła Włocha, Członka Zarządu Poczty Polskiej SA

Laureatom gratulujemy!!!

a1_c1fc188f2712739bf7ebc23f83fb873a.jpg

I Nagroda - Karolina Kubińska, kl. 4 LP

a2_c1fc188f2712739bf7ebc23f83fb873a.jpg

a3_c1fc188f2712739bf7ebc23f83fb873a.jpg

II Nagroda (zestaw prac) - Adrianna Czajka, kl. 4 LP

a4_c1fc188f2712739bf7ebc23f83fb873a.jpg

III Nagroda - Damian Masłowski, kl. 3 LP

a5_c1fc188f2712739bf7ebc23f83fb873a.jpg

Wyróżnienie - Karolina Dziatkowiec, kl. 3 OSSP

a6_c1fc188f2712739bf7ebc23f83fb873a.jpg

Wyróżnienie - Gabriela Dziur, kl. 4 LP

a7_c1fc188f2712739bf7ebc23f83fb873a.jpg

Wyróżnienie - Sara Gumulak, kl. 3 LP

a8_c1fc188f2712739bf7ebc23f83fb873a.jpg

Wyróżnienie - Kamil Janik, kl. 2 LP

a9_c1fc188f2712739bf7ebc23f83fb873a.jpg

Wyróżnienie - Erwin Jeneralczyk, kl. 2 LP

a10_c1fc188f2712739bf7ebc23f83fb873a.jpg

Wyróżnienie - Sonia Nowok, kl. 3 LP

 

„Wakacyjny Pejzaż 2013”

I Nagroda (zestaw prac) - Katarzyna Piątek, kl. 3 LP
II Nagroda - Urszula Urbaniec, kl. 3 LP
III Nagroda - Sonia Nowok, kl. 3 LP

5 równorzędne wyróżnienia;
Paulina Bobak, kl. 2 LP (zestaw prac)
Erwin Jeneralczyk, kl. 2 LP
Edyta Klaper, kl. 5 OSSP
Agata Kułach, kl. 5 OSSP
Małgorzata Mazur, kl. 6 OSSP (zestaw prac)

Nagrody zostały ufundowane przez Pana Pawła Włocha, Członka Zarządu Poczty Polskiej SA

Laureatom gratulujemy!!!

a11_67f8130fb1ae279aa4a80416764496dc.jpg

a12_67f8130fb1ae279aa4a80416764496dc.jpg

I Nagroda (zestaw prac) - Katarzyna Piątek, kl. 3 LP

a13_67f8130fb1ae279aa4a80416764496dc.jpg

II Nagroda - Urszula Urbaniec, kl. 3 LP

a14_67f8130fb1ae279aa4a80416764496dc.jpg

III Nagroda - Sonia Nowok, kl. 3 LP

a15_67f8130fb1ae279aa4a80416764496dc.jpg

a16_67f8130fb1ae279aa4a80416764496dc.jpg

Wyróżnienie - Paulina Bobak, kl. 2 LP (zestaw prac)

a17_67f8130fb1ae279aa4a80416764496dc.jpg

Wyróżnienie - Erwin Jeneralczyk, kl. 2 LP

a18_67f8130fb1ae279aa4a80416764496dc.jpg

Wyróżnienie - Edyta Klaper, kl. 5 OSSP

a19_67f8130fb1ae279aa4a80416764496dc.jpg

Wyróżnienie - Agata Kułach, kl. 5 OSSP

a20_67f8130fb1ae279aa4a80416764496dc.jpg

a21_67f8130fb1ae279aa4a80416764496dc.jpg

Wyróżnienie - Małgorzata Mazur, kl. 6 OSSP (zestaw prac)