E-Dziennik
Sukcesy uczniów
  • Nagrodę w V Ogólnopolskim Sochaczewskim Konkursie Plastycznym pt. “Kocham Polskę -My Polacy” Sochaczew 2016 zdobył uczeń kl. 2 LP Łukasz Mrożek.
  • Wyróżnienie na 19 Międzynarodowym Festiwalu Rysowania Zabrze 2016 (w kategorii 17-20 lat) zdobyła uczennica kl. 3 LP Janina Sobczak,
  • Wyróżnienie na 19 Międzynarodowym Festiwalu Rysowania Zabrze 2016 (w kategorii 17-20 lat) zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Julia Kuźniar,
  • Finalistką (III Etapu)  XI Ogólnopolskiego Przeglądu Plastycznego z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby „Dłużew 2016”, została uczennica kl. 3 LP Magdalena Zembol,
  • Stypendium Burmistrza Miasta Zakopane (pierwsze półrocze roku szkolnego 2015/2016) za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz osiągnięcia z przedmiotów ogólnokształcących, sportowych i artystycznych otrzymała uczennica kl. 3 OSSP Agnieszka Król-Józaga,
  • Stypendium Burmistrza Miasta Zakopane (pierwsze półrocze roku szkolnego 2015/2016) za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz osiągnięcia z przedmiotów ogólnokształcących, sportowych i artystycznych otrzymała uczennica kl. 2 OSSP Sara Cichoń,
  • Finalistką Małopolskiego Konkursuz Przedmiotowego dla gimnazjalistów z Języka Francuskiego została uczennica kl. 3 OSSP Agnieszka Król-Józaga,
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Plakat Inspirowany Polskim Folklorem “Folk Mania” organizowany przez Zakład Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych Instytucie Pedagogicznym Państwowej Wyższej szkoły Zawodowej w Nowym Saczu zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Patrycja Marcisz,
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Plakat Inspirowany Polskim Folklorem “Folk Mania” organizowany przez Zakład Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych Instytucie Pedagogicznym Państwowej Wyższej szkoły Zawodowej w Nowym Saczu zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Melania Wróblewska,
  • Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie na Plakat Inspirowany Polskim Folklorem “Folk Mania” organizowany przez Zakład Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych Instytucie Pedagogicznym Państwowej Wyższej szkoły Zawodowej w Nowym Saczu zdobyła uczennica kl. 2 LP Izabela Błasiak,
  • II Nagrodę w X Ogólnopolskim Triennale Rzeźby, Zakopane 2016, w kategorii rzeźba zdobyła uczennica kl. 4 LP Katarzyna Paczuska.
  • II Nagrodę w X Ogólnopolskim Triennale Rzeźby, Zakopane 2016, w kategorii rzeźba zdobyła uczennica kl. 6 OSSP Katarzyna Głowacka.
  • Wyróżnienie w X Ogólnopolskim Triennale Rzeźby, Zakopane 2016, w kategorii rzeźba zdobyła uczennica kl. 4 LP Agata Jachymiak.
  • Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2015/2016 otrzymała uczennica kl. 4 LP Paulina Bobak,
  • Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2015/2016 otrzymała uczennica kl. 4 LP Maria Majerczyk,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 6 OSSP Klaudia Porzuczek, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2014/2015: 5.00,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymał uczeń kl. 4 LP Kamil Janik, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2013/2014: 5.00,
  • I Nagrodę na IX Ogólnopolskim Plenerze Malarskim „ZAMOŚC -PERŁA RENESANSU” Zamość 2015 zdobyła uczennica kl. 4 OSSP Julia Kuźniar,
  • Nagrodę Dziekana Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz ASP w Łodzi na XXII Ogólnopolskim Plenerze Malarskim Jeżów 2015 zdobyła uczennica kl. 3 LP Maria Majerczyk,
  • Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2014/2015 otrzymała uczennica kl. 4 LP Katarzyna Piątek,
  • I Miejsce w Makroregionalnym Przeglądzie z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby Jarosław 2015 zdobyła uczennica kl. 3 LP Paulina Bobak,
  • III Miejsce w Makroregionalnym Przeglądzie z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby Jarosław 2015 zdobyła uczennica kl. 3 LP Maria Majerczyk,
  • VII Miejsce w Makroregionalnym Przeglądzie z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby Jarosław 2015 zdobyła uczennica kl. 3 LP Sylwia Marszałek,
  • III Nagrodę (kategoria uczniowska) w XII edycji konkursu na plakat Urzędu Patentowego RP, związanego z ochroną własności intelektualnej zdobyła uczennica kl. 4 LP Edyta Rabska,
  • Nagrodę Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w III Międzynarodowym Triennale Drzeworytu Zakopane 2014 zdobyła uczennica kl. 4 OSSP Adriana Zoń,
  • I Nagrodę (kategoria 19-20 lat) w III Międzynarodowym Triennale Drzeworytu Zakopane 2014 zdobył uczeń kl. 4 LP Dominik Schneider,
  • II Nagrodę (kategoria 16-18 lat) w III Międzynarodowym Triennale Drzeworytu Zakopane 2014 zdobyła uczennica kl. 4 OSSP Zuzanna Smereczyńska,
  • Nagrodę Specjalną Fundacji “Illustro” im. prof. Zygmunta Januszewskiego w III Międzynarodowym Triennale Drzeworytu Zakopane 2014 zdobyła uczennica kl. 2 LP Monika Marszałek,
  • Wyróznienie (kategoria 16-18 lat) w III Międzynarodowym Triennale Drzeworytu Zakopane 2014 zdobyła uczennica kl. 2 LP Wiktoria Kapiarz,
  • Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2013/2014 otrzymała uczennica kl. 4 LP Sonia Nowok,
  • Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2013/2014 otrzymał uczeń kl. 4 LP Damian Masłowski,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 6 OSSP Katarzyna Przybyło, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2013/2014: 5.00,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 3 LP Paulina Bobak, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2013/2014: 5.00,
  • III Nagroda na XXII Plener Rysunkowo -€“ Malarski im. Krystyny Drążkiewicz w Rychwale zdobyła uczennica kl. 4 LP Katarzyna Piątek,
  • Laureatką IX Ogólnopolskiego Przeglądu Plastycznego „Dłużew 2014”, (uzyskując 3. wynik w Polsce oraz zdobywając indeks ASP) została uczennica kl. 3 LP Sonia Nowok,
  • Wyróżnienie na IX Ogólnopolskim Plenerze Malarskim „ZAMOŚC -PERŁA RENESANSU” Zamość 2014 zdobyła uczennica kl. 3 LP Paulina Bobak,
  • II Nagrodę na  XXI Plenerze Malarskim Jeżów 2014 zdobyła uczennica kl. 3 LP Katarzyna Piątek,
  • I Nagrodę w Ogólnopolskim Plenerze Rzeźbiarskim “Myślęcinek 2014” zdobyły uczennice klasy 3 LP: Katarzyna Paczuska, Agata Jachymiak i Edyta Gał,
  • I Miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby dla uczniów szkół plastycznych z makroregionu południowo-wschodniego Kraków 2014 zdobył uczeń kl. 3 LP Damian Masłowski,
  • IV Miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby dla uczniów szkół plastycznych z makroregionu południowo-wschodniego Kraków 2014 zdobyła uczennica kl. 3 LP Sonia Nowok,
  • Nagrodę na IX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2014 (rysunek) zdobyła uczennica kl. 2 LP Paulina Bobak,
  • Nagrodę na IX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2014 (rysunek) zdobyła uczennica kl. 2 LP Sylwia Marszałek,
  • Nagrodę na IX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2014 (rzeźba) zdobyła uczennica kl. 4 OSSP Mia Wróblewska,
  • Nagrodę na IX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2014 (rzeźba) zdobyła uczennica kl. 4 OSSP Zuzanna Dudzińska,
  • Nagrodę na IX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2014 (rzeźba) zdobyła uczennica kl. 4 OSSP Natalia Wirmańska,
  • Nagrodę na IX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2014 (rzeźba) zdobyła uczennica kl. 4 OSSP Magdalena Stala,
  • Nagrodę na IX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2014 (rzeźba) zdobył uczeń kl. 4 OSSP Mateusz Parządka,
  • Nagrodę na IX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2014 (rzeźba) zdobył uczeń kl. 2 LP Bartek Zamarło,
  • Nagrodę na IX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2014 (rzeźba) zdobyła uczennica kl. 2 LP Maria Talaga,
  • I Miejsce na 17 Międzynarodowym Festiwalu Rysowania Zabrze 2014 (w kategorii 17-20 lat) zdobyła uczennica kl. 3 LP Sonia Nowok
  • 3 Miejsce na 17 Międzynarodowym Festiwalu Rysowania Zabrze 2014 (w kategorii 14-16 lat) zdobyła uczennica kl. 3 OSSP Gabriela Błaszyńska,
  • Wyróżnienie na 17 Międzynarodowym Festiwalu Rysowania Zabrze 2014 (w kategorii 17-20 lat) zdobyła uczennica kl. 2 LP Paulina Bobak,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 6 OSSP Małgorzata Mazur, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2012/2013: 5.00,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 4 LP Patrycja Musielak, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2012/2013: 5.00,
  • Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej w roku szkolnym 2013/14 za bardzo dobre wyniki w nauce i osiagnięcia artystyczne otrzymala uczennica kl. 2 LP Paulina Bobak
  • Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych, Koszalin 2013 w kategorii rysunek zdobyła uczennica kl. 2 LP Ewelina Plaszczak,
  • Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych, Koszalin 2013 w kategorii malarstwo zdobyła uczennica kl. 6 OSSP Elżbieta Błaszyńska,
  • Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2012/2013 otrzymała uczennica kl. 4 LP Anna Mrożek,
  • Wicemistrzynią Świata Juniorek w wyciskaniu klasycznym, Kowno 2013 została uczennica kl. 5 OSSP Małgorzata Mazur,
  • I Miejsce w 16 Międzynarodowym Festiwalu Rysowanian Zabrze 2013 (w kategorii 14-16 lat) zdobył uczeń kl. 1 LP Bartek Zamarło,
  • II Miejsce w 16 Międzynarodowym Festiwalu Rysowanian Zabrze 2013 (w kategorii 17-20 lat) zdobył uczeń kl. 2 LP Damian Masłowski,
  • Wyróżnienie w 16 Międzynarodowym Festiwalu Rysowanian Zabrze 2013 (w kategorii 17-20 lat) zdobyła uczennica kl. 3 LP Barbara Dziubasik,
  • Wyróżnienie w 16 Międzynarodowym Festiwalu Rysowanian Zabrze 2013 (w kategorii 17-20 lat) zdobyła uczennica kl. 4 OSSP Magdalena Hyła,
  • Wyróżnienie w 16 Międzynarodowym Festiwalu Rysowanian Zabrze 2013 (w kategorii 17-20 lat) zdobyła uczennica kl. 2 LP Sonia Nowok,
  • Wyróżnienie w 16 Międzynarodowym Festiwalu Rysowanian Zabrze 2013 (w kategorii 17-20 lat) zdobyła uczennica kl. 2 LP Katarzyna Piątek,
  • I Nagrodę na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (malarstwo) zdobyła uczennica kl. 2 OSSP Gabriela Błaszyńska,
  • II Nagrodę na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (malarstwo) zdobyła uczennica kl. 2 OSSP Magdalena Stępień,
  • III Nagrodę na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (malarstwo) zdobyła uczennica kl. 2 OSSP Karolina Dziatkowiec,
  • Wyróżnienie na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (malarstwo) zdobyła uczennica kl. 1 LP Magdalena Żądło,
  • Wyróżnienie na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (malarstwo) zdobyła uczennica kl. 1 LP Paulina Bobak,
  • I Nagrodę na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (rzeźba) zdobyła uczennica kl. 3 OSSP Mia Wróblewska,
  • II Nagrodę na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (rzeźba) zdobyła uczennica kl. 2 LP Katarzyna Piątek,
  • II Nagrodę na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (rzeźba) zdobył uczeń kl. 1 LP Bartek Zamarło,
  • III Nagrodę na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (rzeźba) zdobyła uczennica kl. 3 OSSP Klaudia Porzuczek,
  • III Nagrodę na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (rzeźba) zdobyła uczennica kl. 3 OSSP Magdalena Stala,
  • Wyróżnienie na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (rzeźba) zdobyła uczennica kl. 2 LP Sonia Nowok,
  • Wyróznienie na VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2013 (rzeźba) zdobyła uczennica kl. 3 OSSP Natalia Wirmańska,
  • Nagroda Dyrektora Szkoły w XX Ogólnopolskim Plenerze Malarskim Jeżów 2013 zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Elżbieta Błaszyńska,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymał uczeń kl. 6 OSSP Adam Soroczyński, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2011/2012: 5.00,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 4 LP Barbara Mateja, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2011/2012: 5.13,
  • Główną Nagrodę (wyjazd do Brazylii) w ogólnopolskim konkursie na krótki film fabularny “Polska moja miłość” zdobyła uczennica kl. 4 LP Anna Mrożek,
  • II Miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Kompozycje 2012” Elbląg zdobyła uczennica kl. 4 LP Anna Mrożek,
  • Nagroda GOK w Dąbrowicy Kamila Ziółkowskiego w VI Ogólnopolskim Plenerze Malarskim- “Zamość Perła Renesansu” zdobyła uczennica kl. 3 LP Adrianna Czajka,
  • Nagrodę Burmistrza Miasta Zakopane za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2011/2012 otrzymała uczennica kl. 4 OSSP Katarzyna Przybyło,
  • Mistrzynią Polski Juniorek w wyciskaniu klasycznym, Kielce 2012 została uczennica kl. 5 OSSP Małgorzata Mazur
  • Wyróżnienie na 15 Festiwalu Rysunku Zabrze 2012 zdobyła uczeń kl. 1 LP Damian Masłowski,
  • Wyróżnienie w Przeglądzie Amatorskich Filmów Uczniowskich “Albatrosy 2012” za film: “Tradycja we współczesności” zdobyła uczennica kl. 3 LP Anna Mrożek,
  • Grand Prix oraz Nagroda za Najlepszy Film Dokumentalny na Festiwalu Filmów Młodzieżowych-18 Poznań 2012 za film: “Tradycja we współczesności” zdobyła uczennica kl. 3 LP Anna Mrożek,
  • Wyróżnienie na III Festiwalu Niezależnych Filmów Fantastycznych i Horrorów oraz Konkursu Fantastycznie nakręcone Słowa Efha Festiwal zdobyła uczennica kl. 3 LP Anna Mrożek
  • Nagroda w XII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Alfons Mucha - Secesyjna Baśń” Rybnik 2012 zdobyła uczennica kl. 3 LP Anna Mrożek,
  • I Nagrodę na VII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2012 (kategoria malarstwo) zdobyła uczennica kl. 2 OSSP Klaudia Porzuczek,
  • II Nagrodę na VII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2012 (kategoria malarstwo) zdobyła uczennica kl. 2 OSSP Rita Curlej,
  • Wyróżnienie na VII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2012 (kategoria malarstwo) zdobyła uczennica kl. 2 OSSP Magdalena Stala,
  • II Nagrodę na VII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2012 (kategoria malarstwo) zdobyła uczennica kl. 3 LP Anna Mrożek,   
  • I Nagrodę na VII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2012 (kategoria rzeźba) zdobył uczeń kl. 1 LP Damian Wcisło,
  • III Nagrodę na VII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2012 (kategoria rzeźba) zdobyła uczennica kl. 1 LP Katarzyna Paczuska,
  • Wyróżnienie na VII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2012 (kategoria rzeźba) zdobyła uczennica kl. 1 LP Klaudia Topór,
  • Wyróżnienie na VII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2012 (kategoria rzeźba) zdobyła uczennica kl. 1 LP Edyta Gał,    
  • Nagrodę Kenara 2012 za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w kraju i za granicą otrzymała uczennica kl. 4 LP Kamila Zielińska,
  • Nagrodę Kenara 2012 za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w kraju i za granicą otrzymał uczeń kl. 6 OSSP Michał Ptak,  
  • I Nagrodę w IX Ogólnopolskim Triennale Rzeźby, Zakopane 2012, w kategorii rzeźba zdobyła uczennica kl. 4 LP Teresa Ratułowska.
  • II Nagrodę w IX Ogólnopolskim Triennale Rzeźby, Zakopane 2012, w kategorii rzeźba zdobyła uczennica kl. 4 LP Marzena Wodziak.
  • Wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Triennale Rzeźby, Zakopane 2012, w kategorii rzeźba zdobyła uczennica kl. 3 LP Elżbieta Gut.
  • Wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Triennale Rzeźby, Zakopane 2012, w kategorii rzeźba zdobyła uczennica kl. 4 LP Kamila Zielińska.
  • I Nagrodę w IX Ogólnopolskim Triennale Rzeźby, Zakopane 2012, w kategorii płaskorzeźba zdobyła uczennica kl. 3 LP Anna Mrożek.
  • II Miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby dla uczniów szkół plastycznych z makroregionu południowo-wschodniego Nowy Wiśnicz 2012 zdobył uczeń kl. 3 LP Krzysztof Grzybacz,
  • IV Miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby dla uczniów szkół plastycznych z makroregionu południowo-wschodniego Nowy Wiśnicz 2012 zdobyła uczennica kl. 3 LP Anna Rusnak,
  • I Miejsce w konkursie zorganizowanym przez Portal Funduszy Europejskich, pod hasłem: „Co zmieniło się w moim życiu dzięki Funduszom Europejskim?”. Nagrodę w kategorii - film  zdobyła uczennica kl. 3 LP Anna Mrożek,
  • Stypendium Małopolskiej Fundacji Stypendialnej “Sapere Auso” na rok szkolny 2011/2012 za szczególne osiągnięcia artystyczne otrzymała uczennica kl. 3 LP Anna Mrożek,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 4 LP Kamila Zielińska, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2010/2011: 5.13,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 5 OSSP Maja Malinowska, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2010/2011: 5.13,
  • Nagrodę Burmistrza Miasta Zakopane za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2010/2011 otrzymała uczennica kl. 4 OSSP Małgorzata Mazur,
  • Nagroda, Wyróżnienie Dyrektora Liceum Plastycznego w Zamościu w V Ogólnopolskim Plenerze Malarskim “Zamość Perła Renesansu” zdobył uczeń kl. 2 LP Krzysztof Grzybacz,
  • Udział w finale Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2010/2011, uczeń kl. 2 OSSP Marcel Rosiński,
  • Wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Paul Klee - Spacer z Kolorem” zdobyła uczennica kl. 2 LP Anna Mrożek,
  • I Nagrodę (kategoria - rzeźba) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Szukałem Was” organizowanym w ramach VI Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej Zakopane 2011 zdobył uczeń kl. 5 OSSP Michał Ptak,
  • II Nagrodę (kategoria - rzeźba) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Szukałem Was” organizowanym w ramach VI Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej Zakopane 2011 zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Łucja Kiernia,
  • III Nagrodę (kategoria - rzeźba) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Szukałem Was” organizowanym w ramach VI Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej Zakopane 2011 zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Patrycja Migiel,
  • Wyróżnienie (kategoria - rzeźba) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Szukałem Was” organizowanym w ramach VI Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej Zakopane 2011 zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Elżbieta Karpiel,
  • Wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim Plenerze Malarskim Jeżów 2011 zdobył uczeń kl. 5 OSSP Michał Ptak,
  • Nagrodę Kenara 2011 za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w kraju i za granicą otrzymała uczennica kl. 4 LP Paulina Włodarczyk,
  • Nagrodę Kenara 2011 za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w kraju i za granicą otrzymała uczennica kl. 6 OSSP Katarzyna Żebracka,
  • I Miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby dla uczniów szkół plastycznych z makroregionu południowo-wschodniego Kielce 2011 zdobyła uczennica kl. 3 LP Kamila Zielińska,
  • IV Miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby dla uczniów szkół plastycznych z makroregionu południowo-wschodniego Kielce 2011 zdobyła uczennica kl. 3 LP Anna Grzyb,
  • II Miejsce oraz wyróżnienie za najlepsze walory lutnicze w II Ogólnopolskim Konkursie Lutniczym Poznań 2011 zajął uczeń kl. 4 LP Jacek Pietraszek,
  • Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Lutniczym Poznań 2011 zajął uczeń kl. 4 LP Łukasz Sikorski,
  • Wyróżnienie za najlepszą ocenę dźwiękową w II Ogólnopolskim Konkursie Lutniczym Poznań 2011 zajął uczeń kl. 3 LP Jakub Bochnak,
  • Wyróżnienie w II Międzynarodowym Biennale Fotografii Szkół Plastycznych “Twórczość Młodych - ODBICIE ISTNIENIA GDYNIA 2011” zdobyła uczennica kl. 4 OSSP Renata Staszel-Polankowa,
  • Nagrodę Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w II Międzynarodowym Triennale Drzeworytu Zakopane 2010 zdobyła uczennica kl. 3 LP Monika Szram,
  • III Nagrodę (kategoria 16-18 lat) w II Międzynarodowym Triennale Drzeworytu Zakopane 2010 zdobyła uczennica kl. 3 LP Dominika Jankowska,
  • Wyróżnienie (kategoria 16-18 lat) w II Międzynarodowym Triennale Drzeworytu Zakopane 2010 zdobyła uczennica kl. 2 LP Anna Mrożek,
  • Wyróżnienie Honorowe (kategoria 13-15 lat) w II Międzynarodowym Triennale Drzeworytu Zakopane 2010 zdobyła uczennica kl. 3 OSSP Małgorzata Mazur,
  • Stypendium Małopolskiej Fundacji Stypendialnej “Sapere Auso” na rok szkolny 2010/2011 za szczególne osiągnięcia artystyczne otrzymała uczennica kl. 2 LP Anna Mrożek,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 6 OSSP Katarzyna Żebracka, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2009/2010: 4.94,
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 4 LP Paulina Włodarczyk, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2009/2010: 5.06,
  • Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 4 OSSP Maja Malinowska, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2009/2010: 5.24
  • I Nagrodę w XII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym “Tatrzańska Jesień” Zakopane 2010 w kategorii szkół gimnazjalnych zdobyła uczennica kl. 3 OSSP Katarzyna Głowacka,
  • II Nagrodę w XII Ogólnopolskim Konklursie Fotograficznym “Tatrzańska Jesień” Zakopane 2010 w kategorii szkół gimnazjalnych zdobyła uczennica kl. 2 OSSP Katarzyna Staszel,
  • II Nagrodę w XII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym “Tatrzańska Jesień” Zakopane 2010 w kategorii szkół średnich zdobyła uczennica kl. 2 LP Aneta Kukuczka,
  • Nagroda w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym GRAFIKA, Lublin 2010 zdobyła uczennica kl. 2 LP Anna Mrożek,
  • Mistrzostwo Polski Juniorów w Ju-Jitsu Olkusz 2010 zdobył uczeń kl. 4 OSSP Krystian Stępień.
  • Nagrodę Burmistrza Miasta Zakopane za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 4 OSSP Maja Malinowska, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2009/2010: 5.24
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Plenerze Malarskim, Kazimierz Biskupi 2010 zdobyła uczennica kl. 4 LP Paulina Włodarczyk
  • I Nagrodę w Ogólnopolskim Plenerze Rzeźbiarskim “Myślęcinek 2010” zdobyły uczennice klasy 3 LP: Iwona Leśnicka, Sabina Palenik i Izabela Wcisło  
  • I Nagrodę w V Festiwalu Twórczości Chrzescijańskiej “Szukałem Was…” Zakopane 2010  zdobyła uczennica kl. 1 LP Anna Mrożek
  • I Nagrodę w I Międzynarodowym Biennale Miniatury - Fryderyk Chopin Włocławek 2010 zdobył uczeń kl. 4 LP Filip Zastawnik
  • Nagrodę Kenara 2010 za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w kraju i za granicą otrzymała uczennica kl. 4 LP Magdalena Wanat
  • Nagrodę Kenara 2010 za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w kraju i za granicą otrzymał uczeń kl. 4 LP Cezary Michno
  • Nagrodę Kenara 2010 za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w kraju i za granicą otrzymała uczennica kl. 6 OSSP Anna Żebracka
  • Wyróżnienie w 1 Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Labirynt Wyobraźni” Dąbrowa Górnicza 2010 zdobył uczeń kl. 4 LP Filip Zastawnik
  • Wyróżnienie w 1 Międzynarodowym Biennale Artystycznej Grafiki Cyfrowej dla Studentów i Młodzieży Cieszyn 2009 zdobył uczeń kl. 2 LP Tomasz Różak
  • Wyróżnienie honorowe w 1 Międzynarodowym Biennale Artystycznej Grafiki Cyfrowej dla Studentów i Młodzieży Cieszyn 2009 zdobył  uczeń kl. 2 LP Jędrzej Jakubowski
  • Wyróżnienie w Słowacko-Polskim Konkursie Plastyczno-Literackim “Śladami Ladislava Mednyanszkeho”, Euroregion Tatry 2009 zdobyła uczennica kl. 1 LP Anna Mrożek
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym “Tatrzańska Jesień” Zakopane 2009 zdobyła uczennica kl. 2 OSSP Barbara Włoch.
  • Wyróżnienie honorowe w Ogólnopolskim Konkursie na Ekslibris Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu zdobyła uczennica kl. 1 LP Anna Mrożek
  • Stypendium Małopolskiej Fundacji Stypendialnej “Sapere Auso” na rok szkolny 2009/2010 za szczególne osiągnięcia artystyczne otrzymała uczennica  kl. 5 OSSP Agata Mozdyniewicz
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 6 OSSP Martyna Tylka, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2008/2009: 5.06
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymał uczeń kl. 4 LP Cezary Michno, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2008/2009: 5.00
  • Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 5 OSSP Katarzyna Żebracka, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2008/2009: 5.25.
  • Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 2 LP Kamila Zielińska, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2008/2009: 5.30.
  • Nagrodę Burmistrza Miasta Zakopane za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 1 LP  Barbara Mateja, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2008/2009: 5.41
  • I Nagrodę w Ogólnopolskim Plenerze Rzeźbiarskim “Myślęcinek 2009” zdobyli uczniowie klasy 3 LP Magdalena Wanat i Filip Zastawnik.
  • Nagrodę w Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży “Barwy Kujaw i Pomorza”, Toruń 2009 zdobyła uczennica kl. 1 OSSP Elżbieta Błaszyńska.
  • Udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu “Artystyczny Indeks Hestii” 2009, uczennica kl. 6 OSSP Teresa Cukier
  • Udział w finale III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej, Białowieża 2009, uczeń kl. 3 OSSP Mateusz Bieniara.
  • Wyróżnienie Honorowe w VIII Ogólnopolskim Biennale Rzeźby, Zakopane 2009, w kategorii rzeźba zdobył uczeń kl. 3 LP Cezary Michno.
  • I Nagrodę w VIII Ogólnopolskim Biennale Rzeźby, Zakopane 2009, w kategorii płaskorzeźba zdobyła uczennica kl. 1LP Marzena Wodziak.
  • III Nagrodę w VII Ogólnopolskim Biennale Rzeźby, Zakopane 2009, w kategorii rzeźby zdobyła uczennica kl. 3 LP Karolina Jachymiak
  • II Nagrodę w VIII Ogólnopolskim Biennale Rzeźby, Zakopane 2009, w kategorii rzeźby zdobyła uczennica kl. 4 LP Monika Styrczula.
  • II Nagrodę w VIII Ogólnopolskim Biennale Rzeźby, Zakopane 2009, w kategorii rzeźby zdobyła uczennica kl. 3 LP Ewa Nitoń.
  • II Miejsce w XIII Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym “Grafika Młodych” Kraków 2009 zdobyła uczennica kl. 1 LP Dominika Jankowska.
  • Udział w Finale Małopolskiego Konkursu Humanistycznego z Języka Polskiego, uczennica kl. 3 OSSP Barbara Mateja.
  • Nagrodę Dyrektora ZSP im. A. Kenara w Zakopanem za osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w kraju i za granicą otrzymał uczeń kl. 4 LP Jacek Hajnos
  • Nagrodę Kenara 2009 za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w kraju i za granicą otrzymała uczennica kl. 4 LP Katarzyna Kosiniak
  • I Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym “Tatrzańska Jesień” Zakopane 2008 zdobył uczeń kl. 5 OSSP Maciej Kulbicki.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie “Zabawka Przyjazna Dziecku”, Kielce 2008 zdobyła uczennica kl. 4 OSSP Agata Mozdyniewicz.
  • Nagrodę Burmistrza Miasta Zakopane za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 4 OSSP Katarzyna Żebracka, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2007/2008: 5.00.
  • Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 5 OSSP Anna Bieniara, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2007/2008: 5.06.
  • Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej za osiągnięcia w nauce  otrzymał uczeń kl. 3 LP Cezary Michno, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2007/2008: 5.16.
  • Wyróżnienie na 11 Międzynarodowym Festiwalu Rysowania, Zabrze-Katowice 2008 zdobyła uczennica kl. 4 LP Katarzyna Kosiniak.
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 5 OSSP Anna Żebracka, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2007/2008: 5.00.
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 3 LP Magadalena Wanat, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2007/2008: 5.53.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym “Ceramiony”, Elbląg 2008 zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Lidia Święch.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym “Ceramiony”, Elbląg 2008 zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Katarzyna Masny.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym “Ceramiony”, Elbląg 2008 zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Magdalena Bafia.
  • Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym “Ceramiony”, Elbląg 2008 zdobył uczeń kl. 2 LP Cezary Michno.
  • Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym “Ceramiony”, Elbląg 2008 zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Teresa Cukier.
  • Wyróżnienie w Konkursie Literacki “To Lubię”, Niedzica 2008 zdobyła uczennica kl. 2 LP Magdalena Wanat.
  • Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Przeglądzie z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby, Rzeszów 2008 zdobyła uczennica kl. 3 LP Katarzyna Kosiniak.
  • Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Przeglądzie z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby, Rzeszów 2008 zdobył uczeń kl. 3 LP Jacek Hajnos.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Lutniczym, Poznań 2008 zdobył uczeń kl. 2 LP Tomasz Syska.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Lutniczym, Poznań 2008 zdobył uczeń kl. 4 LP Sebastian Ordziniak.
  • Nagrodę Główną w VII Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa, Koszalin 2008 zdobył uczeń kl. 3 LP Jacek Hajnos.
  • II Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Rysunku - Autoportret, Radom 2008 zdobył uczeń kl. 3 LP Jacek Hajnos.
  • Udział w finale I Młodzieżowego Międzynarodowego Triennale Rysunku, Zakopane 2008, uczennica kl. 2 LP Magdalena Wanat.
  • Udział w finale I Młodzieżowego Międzynarodowego Triennale Rysunku, Zakopane 2008, uczeń kl. 3 LP Jacek Hajnos.
  • Udział w finale I Młodzieżowego Międzynarodowego Triennale Rysunku, Zakopane 2008, uczennica kl. 3 LP Klaudia Musiał.
  • Udział w finale I Młodzieżowego Międzynarodowego Triennale Rysunku, Zakopane 2008, uczennica kl. 2 OSSP Patrycja Migiel.
  • Udział w finale I Młodzieżowego Międzynarodowego Triennale Rysunku, Zakopane 2008,  uczennica kl. 2 OSSP Patrycja Łatka.
  • Wyróżnienie w I Młodzieżowym Międzynarodowym Triennale Rysunku, Zakopane 2008 zdobył uczeń kl. 4 LP Krystian Biskup.
  • Nagrodę w konkursie poświęconemu Janowi Pawłowi II zdobyła uczennica kl. 1 LP Katarzyna Jeneralczyk, konkurs ogólnopolski zorganizowany w ramach obchodów “Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej”, Zakopane 2008.
  • I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym “Las w Moim Obiektywie”, Krościenko 2007 zdobyła uczennica kl. 3 LP  Małgorzata Szram.
  • Udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu “Artystyczny Indeks Hestii” 2008, uczennica kl. 4 LP Justyna Górowska.
  • III Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, Elbląg 2007 zdobyła uczennica kl. 3 LP Sara Skałka.
  • II Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, Elbląg 2007 zdobył uczeń kl. 3 LP Jacek Hajnos.
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 3 LP Katarzyna Kosiniak, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2006/2007: 5.38
  • I Miejsce, Mistrzostwa Słowacji 2007 w Kolarstwie Górskim zdobyła uczennica kl. 3s LP Debora Jaworska.
  • III Miejsce, Drużynowe Mistrzostwa Polski 2007 w Kolarstwie Górskim  zdobyła uczennica kl. 3s LP Debora Jaworska.
  • Wicemistrzostwo Polski Juniorek 2007 w Kolarstwie Górskim zdobyła uczennica kl. 3s LP Debora Jaworska.
  • Nagroda Dyrektora za osiągnięcie najlepszych wyników w nauce w roku szkolnym 2006/2007 otrzymała uczennica kl. 1 LP Magdalena Wanat, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2006/2007: 5/53.
  • II Nagrodę w VIII Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa - Koszalin 2007 zdobył uczeń kl. 2 LP Jacek Hajnos.
  • Wyróżnienie w  VII Ogólnopolskim Biennale Rzeźby w Drewnie, Zakopane 2007 zdobył uczeń kl. 4s LP Piotr Pogwizd.
  • II Nagrodę w VII Ogólnopolskim Biennale Rzeźby w Drewnie, Zakopane 2007 zdobył uczeń kl. 4s LP Stanisław Kośmiński.
  • Nagrodę Kenara 2007 za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w Kraju i za granicą otrzymała uczennica kl. 4s LP Monika Błażusiak.
  • Nagrodę w I Ogólnopolskim Biennale Autoportretu - Radom 2007 zdobył uczeń kl. 2 LP Jacek Hajnos.
  • III Nagroda w Ogólnopolskim  Konkursie Ceramicznym, Elbląg 2007 zdobyła uczennica kl. 4s LP Jadwiga Wróbel.
  • II Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym, Elbląg 2007 zdobyła uczennica kl. 4s LP Maria Wiśniewska.
  • I Nagrodę  w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym, Elbląg 2007 zdobyła uczennica kl. 2 OSSP Małgorzata Dziedzic.
  • I Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym, Elbląg 2007 zdobył uczeń kl. 6 OSSP Paweł Cukier.
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce  otrzymała uczennica kl. 4s LP Anna Kudzia, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2006/2007: 5.26
  • II Wicemistrzyni Polski Juniorek 2006 w Kolarstwie Górskim zdobyła uczennica kl. 4s LP Debora Jaworska.
  • II Nagrodę oraz wyróżnienie Dziekana Wydziału Grafiki ASP w Krakowie prof. St. Tabisza w Ogólnopolskim Plenerze  dla Uczniów  Liceów Plastycznych, Jeżów 2006 zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Aleksandra Kuziel.
  • III Miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Literackim “I ja poetyckie światy kreuję...” Kraków 2006 zdobyła uczennica  kl. 2 OSSP Agata Mozdyniewicz.
  • Nagrodę Kenara  2006 za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w Kraju i za granicą otrzymała uczennica kl. 6 OSSP Natalia Oprowska.
  • Nagrodę Kenara  2006 za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie Szkoły w kraju i za granicą otrzymała uczennica kl. 6 OSSP Anna Filipczak.
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała  uczennica kl. 6 OSSP Anna Filipczak, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym 2005/2006: 5.08.
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica kl. 3s LP Monika Błażusiak, średnia ocen uzyskana w roku szkolnym  2005/2006: 5.08.
  • I Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie 3M “Marzysz, Myślisz, Możesz” Warszawa 2005 zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Natalia Oprowska.
  • I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie  3M “Marzysz, Myślisz, Możesz” Warszawa 2005 zdobyła uczennica kl. 5 OSSP Anna Filipczak.
  • Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych 2005 w Kolarstwie Górskim zdobyła uczennica kl. 2s LP Debora Jaworska.
  • III Nagrodę w IV Ogólnopolskim Konkursie z Historii Sztuki, Dąbrowa Górnicza 2005 zdobyła uczennica kl. 4s PLSP Paulina Siedlarz.
  •  I Nagrodę w III Ogólnopolskim Konkursie z Historii Sztuki, Dąbrowa Górnicza 2004 zdobyła uczennica kl.  3s PLSP Paulina Siedlarz.