E-Dziennik
“Perseusz 2013”, eliminacje

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem w dniu 22 lutego br. w Galerii “Strug” odbyły się szkolne eliminacje “Perseusz 2013”. Perseusz to szkolny konkurs mający na celu odkrywanie talentów tanecznych, wokalnych, muzycznych, teatralnych i plastycznych naszych uczniów. W jury I etapu konkursu udział wzięli: ks. dr Michał Kiersnowski reprezentujący Grono Pedagogiczne oraz Bartosz Kralka z kl. 3 LP - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego i Urszula Urbaniec z kl. 2 LP - zastępca przewodniczącego. W trakcie przesłuchań okazało się, iż wszyscy uczestnicy potraktowali eliminacje bardzo poważnie, dowodem tego jest werdykt jury, które do finału dopuściło wszystkich uczestników:

Adam Soroczyński, kl. 6 OSSP (taniec)
Karolina Kubińska i Jakub Markiel z kl. 3 LP (śpiew, gitara klasyczna)
Adam Pawlik i Kamil Bukowski z kl. 4 OSSP (skecz)
Maja Stachowska, kl. 1 OSSP (wiolonczela)
Tomasz Bugajski z kl. 3 LP i Antoni Żygadło z kl. 2 LP (pianino cyfrowe, poezja, beatbox)
Zuzanna Kubowicz i Julia Budz z kl. 1 OSSP, (śpiew)
Kamil Wiktor z kl. 4 LP, (harmonijka ustna)
Jakub Fober z kl. 3 LP, (harmonijka ustna)
Katarzyna Korycińska z kl. 1 OSSP (sztuki plastyczne)
Andrzej Urbaniak z kl. 3 OSSP (gitara klasyczna, śpiew)
Jakub Kubicki z kl. 2 LP (śpiew).

Finał “Perseusza” odbędzie się już 21 marca, w szkolnej galerii “Strug”, do tego czasu wszyscy uczestnicy mają za zadanie perfekcyjnie przygotować swój repertuar.

a1_99f0932c3c58cb089cb0d395a01fe132.JPG

a2_99f0932c3c58cb089cb0d395a01fe132.JPG

Adam Soroczyński, kl. 6 OSSP

a3_99f0932c3c58cb089cb0d395a01fe132.JPG

Jakub Markiel i Karolina Kubińska, kl. 3 LP

a4_99f0932c3c58cb089cb0d395a01fe132.JPG

Adam Pawlik i Kamil Bukowski, kl. 4 OSSP

a5_99f0932c3c58cb089cb0d395a01fe132.JPG

Maja Stachowska, kl. 1 OSSP

a7_99f0932c3c58cb089cb0d395a01fe132.JPG

Tomasz Bugajski, kl. 3 LP i Antoni Żygadło, kl. 2 LP

a8_99f0932c3c58cb089cb0d395a01fe132.JPG

Jury konkursu: ks. Michał Kiersnowski, Urszula Urbaniak, kl. 2 LP i Bartosz Kralka, kl. 3 LP

a9_99f0932c3c58cb089cb0d395a01fe132.JPG

Julia Budz i Zuzanna Kubowicz, kl. 1 OSSP

a10_99f0932c3c58cb089cb0d395a01fe132.JPG

Katarzyna Korycińska, kl. 1 OSSP

a11_ff58f25b388d0e58ef450621ff92f7f6.JPG

Katarzyna Korycińska, kl. 1 OSSP

a12_ff58f25b388d0e58ef450621ff92f7f6.JPG

Jakub Fober, kl. 3 LP

a13_ff58f25b388d0e58ef450621ff92f7f6.JPG

Kamil Wiktor, kl. 4 LP

a14_ff58f25b388d0e58ef450621ff92f7f6.JPG

Ks. Michał Kiersnowski

a15_ff58f25b388d0e58ef450621ff92f7f6.JPG

Jakub Kulbicki, kl. 2 LP

a16_ff58f25b388d0e58ef450621ff92f7f6.JPG

Andrzej Urbaniak, kl. 3 OSSP

a17_ff58f25b388d0e58ef450621ff92f7f6.JPG

Jury konkursu: ks. Michał Kiersnowski i Urszula Urbaniec, kl. 2 LP

a18_ff58f25b388d0e58ef450621ff92f7f6.JPG

Andrzej Urbaniak, kl. 3 OSSP

a19_ff58f25b388d0e58ef450621ff92f7f6.JPG

Katarzyna Korycińska, kl. 1 OSSP

a20_ff58f25b388d0e58ef450621ff92f7f6.JPG