E-Dziennik
Obrad Jury


         Fotorelacja z obrad Jury: Janusz Tomczak

4fc9396bc47fe28f376f280d9abe9a81.JPG

379faa0ff41232f3bac17761027e6096.JPG

b0cba55e85375ac5079ef12e9a220961.JPG

0604b95733b1b01de20748add7e28a31.JPG

73f2268deecff79301ac487819440231.JPG

c55aae11e8ecb4d5371da67d20c09e58.JPG


  • Prace nagrodzone i wyróżnione w I Młodzieżowym Międzynarodowym Triennale Rysunku Zakopane 2008. Fot. Michał Zacharko

 

NAGRODA GRAND PRIX MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

1_b8381a303db28b6baade42f1caa00e0a.jpg

Praca:“W TRÓJKĄCIE”; Autor: ANNA SZWEDOWICZ, Szkoła: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie, Nauczyciel: MARIA KARPIŃSKA, Kraj: Polska

 

I NAGRODA, (kategoria 13-15 lat) NAGRODA UFUNDOWANA PRZEZ ANDRZEJA GĄSIENICĘ MAKOWSKIEGO STAROSTĘ TATRZAŃSKIEGO

2_0bdfff6fcad0cc62ef7ca314f5e74e0d.jpg

Praca:“ILLUMINATION”; Autor: VISHNU SOMAN; Szkoła: Jawahar Bal Bhavan - Kerala, Kraj: Indie

 

II NAGRODA, (kategoria 13-15 lat) NAGRODA UFUNDOWANA PRZEZ ANDRZEJA GUTA-MOSTOWEGO POSŁA NA SEJM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 

3_aff9d407c5f925a69f2e3e833e7e74d5.jpg

Praca:“THE RUNNER”; Autor: MELANIJA LANG; Szkoła: Os Sveti Juris - Rogasovci, Nauczyciel: Matej Gider, Kraj: Słowenia

 

III NAGRODA, (kategoria 13-15 lat) NAGRODA UFUNDOWANA PRZEZ  SKLEP Z ARTYKUŁAMI  DLA PLASTYKÓW “MORO” W ZAKOPANEM

4_c273c84d4574b5db173b916606200218.jpg

Praca: “MYŚLI SONI”, Autor: SONIA BENTKOWSKA; Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych  w Zespole Szkół nr 18 w Zabrzu; Nauczyciel: Małgorzata Wasung-Kurzyca; Kraj: Polska

 

WYRÓŻNIENIE (KATEGORIA 13-15 LAT) WYRÓŻNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ BP POLSKA

5_02ef5c680cd362e0abe444b1e56cece8.jpg

Praca: “INDIAN DANCE & MUSIC”; Autor: SHYAM VITTHAL LAGAD, Szkoła: Shri Shivaji Vidaylay, Pingalengar, Beed Tq & Dist, Beed, Nauczyciel: Vitthal Sakharamlagad, Kraj: Indie

WYRÓŻNIENIE (kategoria 13-15 lat) WYRÓŻNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ BP POLSKA

6_202fa6e77dd797dcf16c1300d8cbe4ce.jpg

Praca: “SELFT PORTRAT” ; Autor: KRISTJAN HIOB, Szkoła: Pelgulinna - Tallinn, Nauczyciel: Jurij Maemat, Kraj: Estonia

WYRÓŻNIENIE (kategoria 13-15 lat) WYRÓŻNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ BP POLSKA

7_b08c70f4d22e759d30ba2eeda73c2a17.jpg

Praca: “ARKA NOEGO”; Autor: WERONIKA SZWARNÓG, Szkoła: Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Krakowie, Nauczyciel: Lucyna Prasil, Kraj Polska

WYRÓŻNIENIE (kategoria 13-15 lat) WYRÓŻNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ BP POLSKA

8_050a2b7895e995887adbd34c2e683a2f.jpg

Praca: “DANCER”; Autor: RASHI JAIN, Szkoła: Pathania Public School - Rohtak, Kraj: Indie

WYRÓŻNIENIE (kategoria 13-15 lat) WYRÓŻNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ BP POLSKA

9_76c2e2a071546a311076eafdc625f2dc.jpg

Praca: “GO FOR A WALK”; Autor: ALEXANDR VASILIEW, Szkoła: Art Shool  by Repin for Children - Kharkov, Nauczyciel: Alla Shliahova, Kraj: Ukraina

I NAGRODA (kategoria 16-18 lat) NAGRODA UFUNDOWANA PRZEZ JANUSZA MAJCHRA BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE

10_510eca2f51cd1a2cb7e503308005a0e2.jpg

Praca: “KSIĄŻKA”; Autor: EWELINA RYNKIEWICZ, Szkoła: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie, Nauczyciel: Maria Karpińska, Kraj Polska

II NAGRODA (kategoria 16-18 lat) NAGRODA UFUNDOWANA PRZEZ HOTEL “MERCURE KASPROWY” W ZAKOPANEM

 11_fcfc62a19c31e407cf19704a3a89f964.jpg

Praca: “OSTROŚĆ WIDZENIA”; Autor: ALEKSANDRA WIECZORKIEWICZ, Szkoła: Zespół Sszkół Plastycznych w Zielonej Górze, Nauczyciel: Dorota Komar-Zmyślony, Kraj: Polska

III NAGRODA (kategoria 16-18 lat) NAGRODA UFUNDOWANA PRZEZ TATRZAŃSKĄ  AGENCJĘ ROZWOJU  PROMOCJI I KULTURY  W ZAKOPANEM

13_3c55f9218ee0207bd34b228571eed5bb.jpg

Praca: “FULL SERWIS”; Autor: KAMIL KWIATKOWSKI, Szkoła: Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej

WYRÓŻNIENIE (kategoria 16-18 lat) WYRÓZNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ WYDAWNICTWO “ARKADY” W WARSZAWIE

14_d77980eff5e14e740e537b536d932e21.jpg

Praca: “ILUSTRATION”; Autor: LORIANA DEMESCOWA,  Szkoła: Zakladna Umelecka Skola, Lucenec, Nauczyciel: Jela Hojtelova, Kraj: Słowacja

WYRÓŻNIENIE (kategoria 16-18 lat) WYRÓŻNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ BP POLSKA

15_d584dc6aa4651e7fe4b9f8537867ce8e.jpg

Praca: “MUZYK 1”; Autor: PAWEŁ SIODŁOK, Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zabrzu, Nauczyciel: Krzysztof Rumin, Kraj: Polska

WYRÓZNIENIE (kategoria 16-18 lat) WYRÓŻNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ BP POLSKA

16_21fdeabe1155f1688b7c072da5b53e71.jpg

Praca: “TANIEC”; Autor: AGNIESZKA ŻAL, Szkoła: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie, Nauczyciel: Ewa Miśkiewicz-Żebrowska, Kraj: Polska

I NAGRODA (kategoria 19-20 lat) NAGRODA UFUNDOWANA PRZEZ JANUSZA ONYSZKIEWICZA EUROPOSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

17_4bfa3e47ff916f5dd4195748c3c96a6f.jpg

Praca: “W KOLEJCE DO ...”; Autor: PAULINA DROBIŃSKA, Szkoła: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie, Nauczyciel: Maria Karpińska, Kraj: Polska

II NAGRODA (kategoria 19-20 lat) NAGRODA UFUNDOWANA PRZEZ BRONISŁAWA KRZYSZTOFA - ARTYSTĘ RZEŹBIARZA, BIELSKO BIAŁA

18_f44270175373383077ac6ec8ce736458.jpg

Praca: “Paper ...”; Autor: MARTA GODINHO; Szkoła;: Instituto Politecnico de Tomar, Nauczyciel: Ana Rita Gaspar, Kraj: Portugalia

III NAGRODA (kategoria 19-20 lat) NAGRODA UFUNDOWANA PRZEZ ZWIĄZEK POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW, OKRĘG ZAKOPANE

19_f5d8c6a068f0aa276e94af32133250f9.jpg

Praca: “RENESANSOWI CZIPINDEJLSI”; Autor: DAWID SZYMAŃSKI,  Szkoła: Liceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie, Nauczyciel: Małgorzata Oboz, Kraj: Polska

WYRÓŻNIENIE (kategoria 19-20 lat) WYRÓZNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ WYDAWNICTWO “ARKADY” W WARSZAWIE

20_d8676efefadc5cbec59dae10a292c8b9.jpg

Praca: “CIEŃ”; Autor: LIDIA WNUK, Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie, Nauczyciel: Stefan Żuchowski, Kraj: Polska

WYRÓZNIENIE (kategoria 19-20 lat) WYRÓZNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ WYDAWNICTWO “ARKADY” W WARSZAWIE

21_e0ddceda6956096838bb98ad388ccd44.jpg

Praca: “CONSTRUCTION”; Autor: JURIY SAVTER, Szkoła: Lviv Stade Collage of Decorative and Applied Art After I. Trush, Nauczyciel: Taras Dragan, Kraj: Ukraina

WYRÓZNIENIE  (kategoria 19-20 lat) WYRÓŻNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ WYDAWNICTWO “ARKADY” W WARSZAWIE

23_d22c1102d63d03c95d45a032164d61a0.jpg

Praca: “KRZESŁO”; Autor: NORBERT DOWNAR, Szkoła: Liceum Plastyczne w Supraślu, Nauczyciel: Beata Wilczyńska, Kraj: Polska

WYRÓŻNIENIE (kategoria 19-20 lat)  WYRÓŻNIENIE UFUNDOWANE PRZEZ WYDAWNICTWO “ARKADY” W WARSZAWIE

24_37bfc75ee6ad55178bfacb8f0a02cd17.jpg

Praca: “W DRZWIACH”; Autor: KRYSTIAN BISKUP, Szkoła: Zespół Szkół Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem, Nauczyciel: Dorota Bąk, Kraj: Polska

NAGRODA SPECJALNA UFUNDOWANA PRZEZ PROF. MIECZYSŁAWA GÓROWSKIEGO

22_ac40b7799130d8a15b3274fd203911ba.jpg

Praca: “THE WORLD IS NOT ENOUGH”; Autor: AISHWARYA CHHEDA,  Szkoła: Ulavati  Bai  Podar Senior  Secondary  High School - Mumbai, Nauczyciel: Mandira  Mondal, Kraj: Indie

NAGRODA SPECJALNA UFUNDOWANA PRZEZ PROF. ZYGMUNTA JANUSZEWSKIEGO

25_ee7418d6a6e0a32c7d284251dc2dd2ef.jpg

Praca: “SEJSMOGRAF”; Autor: ANITA NIESIOŁOWSKA,  Szkoła: Zespół Szkół Plastyycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie, Nauczyciel: Maria Karpińska, Kraj: Polska

NAGRODA SPECJALNA UFUNDOWANA PRZEZ URSZULĘ KENAR

26_6d5acab4ab05a34cb97076c6869d59a3.jpg

Praca: “DROGA”; Autor: ŁUKASZ CZEKANOWSKI, Szkoła: Zespół Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu, Nauczyciel: Jadwiga Wahsman, Kraj: Polska