E-Dziennik
Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2009/2010

 

  • mgr Cukier Stanisławdyrektor szkoły, specjalizacja: snycerstwo 
  • dr inż. Hołoga-Marduła Alicjawicedyrektor ds. ogólnokształcących, specjalizacja: snycerstwo i meblarstwo (treści technologii i rysunku zawodowego)
  • mgr Król-Józaga Marekwicedyrektor ds. artystycznych, specjalizacja: meblarstwo, sztuka stosowana: meblarstwo
  • mgr Nitoń Jerzy, kierownik sekcji, specjalizacja: lutnictwo
  • mgr Babilas-Polley Ewa, język francuski,
  • mgr Bąk Dorota, rysunek i malarstwo, wychowawca kl. 2 OSSP
  • mgr Bielska-Kozakiewicz Grażyna, specjalizacja: snycerstwo,  sztuka stosowana: snycerstwo
  • mgr Bies Piotr, sztuka stosowana: snycerstwo, rzeźba, wychowawca kl. 4 OSSP
  • mgr Birecka Beata, język polski, wychowawca kl. 4 LP
  • mgr Ciszewska-Rząsa Magdalena, podstawy fotografii i filmu, rzeźba
  • mgr Filar Władysław, wychowawca internatu
  • mgr Furtak Edyta, wychowawca internatu
  • mgr Gajewska Beata, historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. 3 OSSP
  • mgr Gapski Ryszard, historia sztuki, wychowawca kl. 3 LP
  • mgr Golubiewski Wiesław, podstawy przedsiębiorczości
  • mgr Hyc Władysław, specjalizacja: meblarstwo
  • mgr Hyc Wojciech, nauczyciel zawodu, specjalizacja: meblarstwo, snycerstwo, 
  • mgr Jasińska Maria, biologia
  • mgr Janusz Jędrzejowski, specjalizacja: meblarstwo, snycerstwo, opiekun Samorządu Uczniowskiego
  • mgr Jędrzejowski Krzysztof, specjalizacja: reklama wizualna, 
  • Piotr Klamerus, nauczyciel zawodu, specjalizacja: snycerstwo
  • mgr Kocańda Łukasz, język angielski
  • mgr Maćkiewicz Katarzyna, religia
  • dr Marduła Stanisław, specjalizacja: lutnictwo, meblarstwo, wychowawca kl. 1 LP
  • mgr Mrowca Andrzej, specjalizacja: snycerstwo, rzeźba, podstawy projektowania
  • mgr Osmolik Magdalena, matematyka
  • mgr Rokicka Agnieszka, reklama wizualna, rysunek i malarstwo, podstawy projektowania,
  • mgr Rosińska Małgorzata, rysunek i malarstwo, wychowawca kl. 2 LP
  • mgr Ross-Baczyńska Ewa, podstawy projektowania, rzeźba
  • mgr Sochańska Danuta, język angielski
  • mgr Stańco Ziemowit, technologia informatyczna, informatyka, fizyka i astronomia
  • mgr Stopka Urszula, matematyka
  • mgr Szczerba Ewa, biblioteka
  • mgr Walkosz-Komperda Maria, chemia
  • mgr Wiśniowska Agnieszka, wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 6 OSSP
  • mgr Wójcik-Marduła Agnieszka, język francuski
  • mgr Wrzesień Paweł, język polski, wychowawca kl. 1 OSSP
  • mgr Zacharko Michał, wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 5 OSSP
  • mgr Zielińska Maria, wychowawca internatu,
  • mgr Zieliński Tomasz, wychowawca internatu, koordynatot ds. internatu
  • mgr Zięba Piotr, geografia