E-Dziennik
Wystawa w Jarosławiu

Wystawa prac pedagogów-artystów ZSP im. A. Kenara
w szkolnej sali wystawowej Synagoga ZSP w Jarosławiu

14 stycznia 2011 r. odbyła się uroczystość otwarcia wystawy prac pedagogów-artystów ZSP im. A. Kenara w sali wystawowej Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu. Swoje dzieła prezentowało na wystawie 19 artystów, reprezentując różne dziedziny sztuki, m.in.: malarstwo, rzeźbę, grafikę oraz lutnictwo. Na wernisaż licznie przybyli, poza gospodarzami, zaproszeni goście i młodzież jarosławskiej szkoły. Wystawa, która trwać będzie do 14 lutego 2011 r., odbywa się w ramach współpracy obu szkół; ma także na celu umacnianie dalszych kontaktów oraz szerszą wymianę doświadczeń. Przypominamy, iż w grudniu 2010 roku Wystawa pedagogów -artystów ZSP im. A. Kenara gościła w ZSP w Rzeszowie. Kolejnym miejscem prezentacji w/w wystawy będzie ZSP im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej.

Fotoreportaż z otwarcia wystawy: ZSP w Jarosławiu

Jarosaw_3cf83a4abbc6c741460c554887f500c5.jpg