E-Dziennik
III miejsce dla uczniów naszej Szkoły!

W dniu 13.04.2012r. w Nowym Targu odbyły się IV Zawody Pierwszej Pomocy dla Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowane przez Maltańską Służbę Medyczną. Zawody te są pierwszym etapem Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża. Nasza szkoła uczestniczyła w zawodach po raz drugi. Celem zawodów było sprawdzenie praktycznych umiejętności udzielania pierwszej pomocy w trakcie pozorowanych wypadków m. in. porażenia prądem, zatrucia lekami, utraty przytomności, złamań kości, głębokich ran i zadławienia oraz wymiana wiedzy i doświadczeń z zakresu ratownictwa przedlekarskiego pomiędzy uczestnikami zawodów.
Liceum Plastyczne, reprezentowane przez uczniów z klasy drugiej w składzie: Aleksandra Kwater, Barbara Dziubasik, Camille Jędrzejewska, Aneta Papież i Bartosz Kralka pod opieką pani Agnieszki Wiśniowskiej zajęło III miejsce.

Gratulujemy sukcesu!

a1_05_ac5a2c75482e8f1490a6033750ca4d31.jpg