E-Dziennik
I Miejsce dla Anny Mrożek!

am1_aa00aa959d69ef736a66d4c4f96e98d5.jpg

W Warszawie, w siedzibie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego 11 stycznia 2012 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu pod hasłem: „Co zmieniło się w moim życiu dzięki Funduszom Europejskim?”. Konkurs, zorganizowany przez Portal Funduszy Europejskich, skierowany był do dzieci ze szkół podstawowych, młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Zgłoszono do niego 724 prace w pięciu kategoriach: plastycznej, literackiej, filmowej, komiksowej i fotoreportażu. Kategoria plastyczna reprezentowana najliczniej, zgłoszono do niej aż 601 prac. Zadaniem młodych artystów było pokazanie, jak zmienia się ich najbliższe otoczenie dzięki zaangażowaniu unijnych środków.

Uczennica naszej szkoły, Anna Mrożek z kl. 3 LP, zdobyła nagrodę główną za film: „Fundusze Europejskie w Nowym Targu”. Autorka opowiedziała w swoim filmie o inwestycjach zrealizowanych w Nowym Targu dzięki Funduszom Europejskim: rewitalizacji obiektów sportowych, parków i placów zabaw, odnowie wnętrz miejskiego ratusza, modernizacji dróg i lokalnej komunikacji.

Annie Mrożek serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów !