E-Dziennik
Stypendium Sapere Auso 2011

7 grudnia 2011 roku w Kopalni Soli w Wieliczce odbyła się Gala Stypendialna Sapere Auso. Podczas uroczystej Gali wręczono dyplomy stypendystom. Wśród zaproszony oficjalnych gości byli m.in. Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego, Wiesław Bury - Przewodniczący Rady Fundacji, prof. dr hab. inż. Włodzimierz Roszczynialski - Prezes Zarządu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA, Grzegorz Baran - Małopolski Wicekurator Oświaty i wielu innych znamienitych gości. Stypendia za szczególne osiągnięcia naukowe otrzymały 73 osoby, za osiągnięcia artystyczne - 52, sportowe - 70. 11 stypendiów przyznano wyróżniającym się uczniom i studentom niepełnosprawnym.

Wśród tegorocznych stypendystów znalazła się ponownie uczennica naszej szkoły Anna Mrożek z kl. 3 LP oraz absolwent Stanisław Kośmiński, student IV roku rzeźby na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Gratulujemy!!!

Źródło: Sapere Auso